Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A miskolci baba-expo jó...

A miskolci baba-expo jó szokott lenni? Érdemes elmenni? Vannak olcsó szép cuccok? Idén okt.25-én lesz.

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Olcsón csak turis cuccok vannak, azok többsége elég viseltes...Az új ruhák ott is dágák.
2009. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ mikor mész kik vannak ott.De igaza van az elsőnek.A használt ruhák közt ki lehet fogni szépeket, az újak ott is drágák csak annyi hogy nem kell össze vissza mászkálnod, mert egy helyen van minden és olyan cégek is amik amúgy nem árulnak itt.

Viszont használt ruhát az angol turikban jó venni.

Én élveztem amikor ott voltam, és megérte.A belépőt beszámították a pelusba.

2009. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mennyi a belépő? Mert sehol sem találok ilyen infót.
2009. okt. 18. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly 500 Ft/ fő volt, és ha vettél ott Libero pelust, abba beleszámították. De még ezzel együtt it drágább volt a Libero, mintha valahol akciósan vettük volna meg.

Mi kifogtunk egy szinte vaciúj pihenőszéket 5000-ért, ezért megérte elmenni, amúgy nem igazán.

Ja, és nagyon zsúfolt és levegőtlen az egész, tehát ha "nagyterhes" vagy, akkor nem ajánlom, és én kisgyereket sem vinnék magammal, bár sok baba volt ott a szülőkkel.

2009. okt. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ó, hát ez így tényleg meggondolandó.

Köszönöm!

2009. okt. 19. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!