Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szolnokiak tudnátok szülész-nő...

Szolnokiak tudnátok szülész-nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés
Olvasgattam pár nőgyógyászról. A vélemények nagyon vegyesek voltak, ezért is nagyon nehéz eldönteni,hogy kit volna jó választani. 19 évesen várom első babámat és kicsit félek,hogy ez miatt nem fognak emberszámba venni.

2013. júl. 12. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Tóth Zoltánhoz járok. Nyilatkozni még nem sokat tudok róla, mert csak 20 hetes vagyok, de idáig szimpatikus.
2013. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Róla is hallottam jót is rosszat is,de személyesen egyiket sem ismerem. És Tóth Zoltán egy vizsgálat alkalmával mennyi pénzt kér el?
2013. júl. 12. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A 12 és 18 hetes UH-ra kellett még csak mennem hozzá, közbe nem, az 10-10 ezer ft volt, de mindkettőn átváltott 4D-re, és csinált alkalmanként 4 db képet is. Csak akkor menj hozzá, ha bírod a humort. Nagyon vicceskedő, sokan ezt nem szeretik benne, nekem meg pont ez teszi szimpatikussá. Ja, és szülésre nincs fix tarifája, mint másnál.
2013. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Boldog babavárást!
2013. júl. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!