Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik oldalról szoktatok...

Melyik oldalról szoktatok játékot rendelni?

Figyelt kérdés
Egy játékkonyhát szeretnék vásárolni,de egy kisvárosba élek és itt csak karácsony előtt lehet ilyesmit kapni. Így kénytelen vagyok rendelni, de honnan?
2013. júl. 12. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Bár amit te keresel az nem hiszem, hogy van.

2013. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


innen rendelek ha kell valami, nagyon szeretem őket és megnéztem most vannak játékkonyháik is.

2013. júl. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Játékkonyhát a gyerekjatekwebaruhaz.com oldalról rendeltem Karácsonyra a kislányomnak. Nagyon gyorsak.

Rendeltem még a jateknet.hu-ról is.


Milyen konyhát szeretnél?

2013. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Tulli-tól. tulli.hu

Mindig tőlük szoktam, de pl. pont játékkonyhát a vateráról rendeltem, újonnan, a Smobyshop-tól. Ez a felhasználónevük is, Smoby konyhákat árulnak. Kb. ezerrel kaptam meg olcsóbban, mintha a tullitól rendeltem volna, még postaköltséggel együtt is.

A futár már másnap hozta a konyhát:)

2013. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!