Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudsz tojásmentes húsgolyó/fas...

Tudsz tojásmentes húsgolyó/fasírt receptet? A lányom imádja, de hirtelen meg kellett vonni a tojást és tejtermékeket, és tanácstalan vagyok, mivel helyettesítsem ezeket.

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én az első linken lévőt szoktam csinálni, de van itt még pár :)

[link]

2013. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En sokszor keszitem tojas nelkul, ilyenkor vagy muffinromaban, vagy hosszu sutiformaban, igy nem esik szet.

De itt pl reszelt krumplit ir hozza: http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__23..

2013. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösziii!
2013. júl. 17. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ehetek tojást. Úgyhogy én inkább csevapcsicsa szerűen csinálom darálthús (lehetőleg vegyesen marha-sertés vagy csak sertés) fokhagyma fűszerek és sütöm olaj nélkül vagy grillen.


Vagy hamburgerhúsinak, akkor meg csak sót borsot teszek bele és marhahúsból


Ha simán csak golyócskákat csinálsz úgy is jó lesz.

2013. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
zabpehely vagy zabpehelyliszt, kevés vízzel, ragadós nyami, ami összefogja
2013. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
múltkor nem volt itthon tojás, de már félig be volt keverve a hús így kisütöttem nélküle. őzgerinc formában szoktam sütni, tetejét megszórom prézlivel és beolajozom, nagyon jó volt tojás nélkül mert megrepedezett és a prézlitől jó ropogós lett a repedéseknél belül is :) tökfőzihez isteni volt :D
2013. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 18. 13:35
 8/10 anonim válasza:
100%

Szia!


Nem tudom, hogy pont fasírt van-e itt, de elég sok más receptet megtalálsz:


[link]

2013. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2,5 éve főzök tej- és tojásmentesen, és nagyon őszintén mondom neked, hogy szinte bármit meg lehet ezek nélkül csinálni.

Én arra jöttem rá, hogyha elég hideg a hús és zsemlemorzsát is teszek bele, nem csak kenyeret, akkor ne esik szét. Szoktam nyújtott vagdaltnak és rendes fasírtnak is így kisütni.

2013. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi!
2013. júl. 19. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!