Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után Cerazette-től...

Szülés után Cerazette-től volt valakinek zavaros menstruációja?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Azaliátol van most meghülyülve:/ 2 hónapja szültem, most jött meg először és 12 napja dől belőlem a vér:(
2013. júl. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na, nekem 14. napja...
2013. júl. 23. 07:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Én két hétig folyamatosan véreztem tőle, majd a doki azt mondta amúgy sem biztonságos, sokan esnek mellette teherbe (ugyanez az Azalia-nál). Úgyhogy marad az óvszer.
2013. júl. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én 3 hónapig kínlódtam a Cerazzette-vel,többet vérezgettem,pecsételtem,mint nem,úgy hogy én abbahagytam...Ráadásul a barátnőm emellett esett teherbe,most 2 évesek az iker fiai.:-)Próbáltam az Azáliát is,detto,30 napból 20-at véreztem.Úgy hogy mi is másképp védekezünk,most 16 hónapos a lányom,de még szopizik.
2013. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hogy zavaros volt, de 14napig volt meg, majd amellett estem teherbe a 2. hónapban.
2013. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!