Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névötletek? Brindza vagy...

Névötletek? Brindza vagy Berdó? Esetleg kötőjellel? És utónév ötletek?

Figyelt kérdés
Fiú, lány...
2013. júl. 23. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha már kamu kérdés, legalább a B betűnél tovább is olvashattad volna az utóneveket, hogy példát mondj olyanra, amit soha senki nem adna önszántából. Utónév ötletek? Nyiss ki egy átlagos naptárat, és válassz abból, ami abba van írva, és nem úgy kell kibetűzni!
2013. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek családnevek
2013. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább Bringa. :)
2013. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nem kamu kérdés. A Brindza és a Berdó családnevek, az egyik az enyém, a másik a barátomé. Nem vagyunk házasok, így az apasági nyilatkozatnál dönthetünk, hogy melyikünk nevét kapja a gyerek, esetleg kötőjellel mindkettőt. Bocs, hogy mindkettő B betűvel kezdődik. Még a családnevet se tudjuk eldönteni, nemhogy a keresztnevet!
2013. júl. 23. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosabban is fogalmazhattál volna!

Én ezt a két nevet nem adnám együtt a gyerkőcnek. Külön bármelyiket, de egybe semmiképpen.

2013. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mivel megkérdezte a kérdező, hogy kötőjellel milyen lenne, illetve, hogy van-e utónév ötletünk, nekem egyértelmű volt, hogy családnevek... -.-"


Nekem a Brendó jobban tetszik, könnyebb ejteni, írni. Ami elsőnek beugrott, az a Brendó Noémi és a Brendó Dániel :)

2013. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én Brindza-Berdóra szavazok, és semmiképp se adjatok B betűs keresztnevet! Inkább valami jó rövidet.

Pl.:

Brindza-Berdó Kata, Márk,

2013. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os, hol látsz Brendót?
2013. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

inkább Berdó

a Brinzáról egy sajt jut eszembe mindig (bocsi :-)


keresztnév:

elsőre inkább zárjátok ki h mit nem adnátok neki

pl -ne legyen olyan keresztnév ami a családban már van

-ne legyen külföldről meghonosított név

-stb...

ezzel a módszerrel jó sok nevet ki tudtok zárni és a maradékból már könnyebb lesz választani :-)


a Berdó elég rövid e mellé akár hosszabb név is illene pl Nikoletta

2013. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

fiú: Berdó Noel

lány: Berdó Eleni

2013. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!