Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korig szokták egy...

Hány éves korig szokták egy gyermek lázát kúppal csillapítani?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy vannak szuszpenziók is,meg minden egyéb,nem is ez érdekel,hanem az,hogy mennyi idős gyereknek adunk még kúpot,és mennyi idősnek már nem?!
2013. júl. 28. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

ameddig hagyja a dolgot

kb 1-2 éves között hagytam el a gyerekeimnél

2013. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

enyém 3,5 éves, kifejezetten kéri a kúpot.

nagyon utálja a szuszpenziókat, kórházban teletömték gyógyszerrel, azóta ha lázas, azt mondja inkább elviseli a kúpot csak gyógyszert ne...

remélem olyan 5 éves kora körül már be tudja majd veni a gyógyszert, olyan 5-6 éves korig lehet szerintem használni.

a nurofen is ha jól emlékszem 6 éves korig írja

2013. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

5 éves lesz, még Kúpot adok neki ha lázas. Mexalent.


A szirupokat nem eszi meg, s neki már 2 egész adagolóval kellene megennie.

Nagyon édes a panadol, nem csodálom ha nem kell neki

2013. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kb. 1,5-2 éves koráig adtam neki kúpot, de ő szépen megeszi a szirupokat, a kúpot kifejezetten utálja. Azóta csak akkor kap kúpot, ha "hányós" és nem marad meg benne a gyógyszer (4,5 éves).
2013. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sztem ez egyéni...

az én lányom 3 éves, 1 éve nem hagyja, hogy a kúpot feltegyem neki, pedig előtte sem volt talán csak 2-3x szükség rá...

Mi ülőfürdő+szirup, nagyon magas láznál adok neki Cataflame- cseppet

2013. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy annyira magas láza volt, hogy csak kúp vitte le, vagy pl amikor hányásos megbetegedése volt, akkor is jobb az. Szóval mi még iskolás korban is tartottunk itthon kúpot, bár a lányom már utálta, néha jobb volt, mint a szuszpenziók.
2013. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz, az én gyerekeim már ritkán betegek, a lázukat is csak 38,5 fölött kezdem csillapítani, de eddig mindig kúpot kaptak. A szirupot ilyen láz mellett könnyen kihányhatják, egyszer megtörtént, többször nem is próbáltuk, és nem tiltakoztak még. Lányom 10, fiam 7 éves, de már vagy két éve nem kellett adnom nekik :-). Kop-kop-kop.
2013. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2013. júl. 31. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!