Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekesek mindent meg...

Kisgyerekesek mindent meg tudtok adni a gyermeketeknek, úgy hogy magatokra is jusson és maradjon is?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy márkás pelenka, popsitörlő, ruha játékok...stb, de magatoknak is meg tudtok venni drágább dolgokat és még félretenni is sikerül?

Ha nem gond leírnátok azt is hogy mennyi a jövedelmetek?

Köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 29. 13:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%

Igen.

470 párom fizetése, nekem a gyed 110.

2013. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Mi mindent meg tudnánk adni neki de sajnos nem akar jönni:-( Rossz olvasni hány családban jön a gyerek ha kell ha nem miközben a meglévőeknek sem tudják biztosítani amit kéne. Dehát ez van igazságtalan az élet.
2013. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Igaz férjem külföldön dolgozik, de minden héten van itthon is. Én most várom a 3.-at, veszélyeztetett vagyok, így két hónapja abbahagytam a munkát. Szám szerint nem írom le a jövedelmünket, de jut is, marad is, igaz nem szórjuk a pénzt, nincs igényünk 50.000-100.000 Ft-os ruhákra, cipőkre, táskákra, pedig megtehetnénk.
2013. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

Én már nem akarok jövedelmet írni mert semmi extra nincs benne,csak annyit keresünk amennyit a szakmánk, tanulmányaink érnek.., de úgyis lepontoznak.

Nem veszek márkásat mert a babydream vagy a penny pelenkája (ugyanaz) sokkal jobb mint, pl a Pampers.-szerintem.Amúgy megtudom venni a Fischer price játékot stb.Magunknak is néhány dologból márkásat veszünk néhányból meg nem. Nem mindig a márkás a jó.Nyaralni is tudunk menni...

2013. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
Igen, szerencsére. 4-500 ezer körül van a bevételünk, de rengeteg munka is van mögötte.
2013. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%

Párom 220000 forintot keres, a Gyedem 100.000 forint és 3 gyereket nevelünk.

Ebből azt tudjuk és igyekszünk biztosítani a gyerekeknek, amire VALÓBAN szükségük van. Picit néha félre is tudunk tenni.

Nem is bánom, hogy nincs veszélye annak, hogy elkényeztetett, követelőző gyerekeim legyenek. Az életünkben a pénz a legkevesebb. Szó szerint.

2013. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsére igen.3 gyerek van, kisiskolás kettő (nincs s4 telefonjuk, nem veszek 30ezres cipőt nekik) kislányom 1 éves. Megvan mindenük, igaz a fiuk egy számítógépet használnak ketten, de szerintem nem szabad elszállni a lóval ilyen téren. Kislányomnak természetesen a számára megfelelő dolgokat veszem, érzékeny bőrü, igy kicsit drágább is mi den neki valo. 560/580 ezret keres a férjem, nekem "csak" gyed-em van.
2013. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

Havi 400.000 a bevétel, 2 gyerek, én nem dolgozom.

Albérlet, 60.000 rezsi 40.000 telefon internet 25.000

Kaja 100.000

Megtakarítás ami élet biztosítás 15.000

Tankolás, bérlet 25.000

Gyerekeknek pelenka, Ovi, játék, ruha... 50.000

35.000 nekem ruha, cipő, ferjemnek, vagy elmegyúnk valahová enni, vagy pl. veszünk ezt azt a lakásba, új tv, nyomtató, bútor, szőnyeg...

50.000 félre teszünk

2013. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Igen,pedig elsővel ellentétben nekünk kettőnknek az össz. jövedelme 195 ezer ft.! Még is Libero pelenkája van a kicsinek,kap új ruhákat is nem csak a kicsi mind a 3!! És mi sem szakadtban járunk a férjemmel.Sőt félre is rakunk minden hónapban, és mind a 3 gyereknek van külön lekötött pénze.Okosan,ép ésszel be lehet osztani a pénzt!Van egy autónk,házon hitelünk nincsen,most hogy a kicsi már nagyobb,elmerészkedünk nyaralni Egerbe,remélem bírja majd az utazást. Tervezzük a 4. babát...
2013. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

3 gyermekünk van, az összes bevételünk 180.000 Ft. Vannak márkás ruháink, mert turkáltunk, örököltünk, esetleg néha vettünk:)

A gyerekeknek rengeteg játéka van, roskadásig vannak a polcok társasokkal, könyvekkel, puzzle-val.

Ami kell, mindent meg tudunk adni:)

Hónapról hónapra élünk, de teszünk félre mindháromnak havonta 5.000 Ft-ot. Nem sok, de több a semminél.

A drága pelenkák, babaápolási cuccok helyett jó volt a dm-es, Rossmann-es is.

2013. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!