Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után egy héttel belázas...

Szülés után egy héttel belázasodtam, méhkaparásos műtétem volt. Azt mondták, hogy majd menjek vissza a szövettani vizsgálat eredményéért. Konkrétan mit vizsgálnak, és miért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármit, amit eltávolítanak belőled, szövettanra küldenek.

Nekem epeműtétem volt, a kivett hólyagot is elküldték szövettanra.

2013. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos a terhessegem vegzodott igy. 14 hetes voltam ugyanigy 1 hetre ra lazam volt ujra mutet. Akkor kaptam meg az eredmenyt az elsi mutetrol hogy magazati reszek voltak a mehkaparekba. Hat en erre tenyleg rohadt kivancsi voltam gondolhatod... Na de sebaj...

A masodikert nem mentem be, nem tudom mi volt az eu. Kaparas eredmenye

2013. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem mentem vissza érte, ez már régebben volt. Vagyis egyszer visszamentem, de késtem 5 percet, ezért nem adták oda a kávézgatás közben. Ha baj van, úgyis hívtak volna. Gondolom. Remélem.
2013. júl. 31. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha baj van akkor értesítenek levélben!
2013. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!