Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Moór vezetéknévhez nektek...

Moór vezetéknévhez nektek milyen fiúnév illik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Péter, Tamás, Tibor, András, Gergely, Vince, Lázár.
2013. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Ezek a Tibor kivételével nekem is tetszenk. A Vincére eddig nem is gondoltunk. Na este fel is vettem a férjemnek, nagyon jól hangzana,
2013. aug. 2. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Máté, Kende, Lőrinc, Botond, Lóránt, Krisztián, Boldizsár, Nimród.
2013. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olyan jó neveket írtatok, ezek nekem is tetszenek. Sajnos a férjemnek nem:(


Bár most van néhány olyan név ami mindkettőnknek tetszik. Ádám, Noel és András. ezek közül szerintem az Ádám passzolna a legjobban a vezetéknévhez. Viszon nekem a Noel valahogy nem megy a vezetéknévhez, pedig az is nagyon szép név.

2013. aug. 5. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Marcell, Milán, Márton, Olivér, Bálint, Bercel, Vince, Benedek.
2013. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Moór Ábel, Ajtony, Álmos, Armando, Bertold, Botond, Ciprián, Csongor, Dominik, Edmond, Erik, Flórián, Frigyes, Fülöp, Gábor, Gedeon, Gerjén, György, Győző, Henrik, Herold, Igor, János, Jeromos, Károly, Kond, Lajos, László, Leó, Leonardo, Manó, Milán, Nimród, Ond, Ottó, Pedro, Prímusz, Ramon, Rómeó, Salamon, Simon, Szabolcs, Szilvió, Tibor, Timót, Titusz, Valér, Vidor, Viktor, Vilmos, Xavér, Zoárd, Zombor, Zsolt, Zsombor...
2013. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Moór Zsigmond
2013. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!