Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új szocpol? Tobb mindent...

Új szocpol? Tobb mindent olvastam ebben a témában, de nincs valaki, aki valami konkrétumot is tudna írni? A cikkek kicsit ellentmondásosak, így nem tudom pontosan mi is van? Csak házastársak igényelhetik?

Figyelt kérdés
Lakásfelújításnál milyen feltételek vannak? Előre is be lehet vállalni a gyerekeket (pl 8 év múlva már lesz 2)?

2013. aug. 4. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is zavaros. :S Annyit tudok munkának lennie kell annak aki felveszi 40 évnél fiatalabbnak kell lennie. Minimum 2 gyerekre vehető fel és abból már az egyiknek meg kell h szülessen vagy útban kell lennie mikor igényled. A második asszem 8 évig ráér. De többet pontosabban én se tudok. Pedig engem is érdekelne.
2013. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj be egy bankba, mintha hitelt akarnál és kérdezz rá a szocpolra ők naprakészek a témában.
2013. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én az önkormányzatnál kérdeztem, szintén felújításra. nekem azt mondták, hogy ebben a formában nem jár, az alap területet növelni kell, tehát bővítés is kell ahhoz, azt hiszem talán 20 vagy 40 nm-rel? nem is tudom már.


előre be lehet vállalni gyereket, de nem 8 évre :) 2-3 talán...


és 40 év, hanem 35 év alatti párok

2013. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát, ha én 32 vagyok, a férjem 44, akkor egyáltalán nem is kaphatunk?
2013. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
elméletileg nem. gyakorlatilag, a fene tudja, úgy érzem úgy találták ki a kritériumokat, hogy fehér ember sehogy ne tudjon neki megfelelni.
2013. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fehér ember :) ez jóó
2013. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, utánaolvastam googlén, hogy OTP fiókban (és még 2 másik banknál, ami nincs a közelünkben) lehet megigényelni. Bementem OTP-be és megkérdeztem. Azt mondták, hogy jelen pillanatban CSAK új lakás vásárlásra adják. Van tervezet, hogy lakásfelújításra is legyen, de ez 1 éve tervezet... Neten olvastam, hogy az is tervben van, hogy csak 40 év alatti házaspárok kapják meg, a kormány családvédelme miatt (elég fura lesz, hogy lesz aki csak ezért házasodik meg, mert nyilván ilyen is lesz)
2013. aug. 11. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!