Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15 hónaposnak egyszerű, finom...

15 hónaposnak egyszerű, finom tonhal/lazac recept? Szeretném, ha megszeretné a halat, és így ő mutatna példát a nagynak :-) Hátha a tesó is legalább megkóstolná, mert a szájába nem venne semmilyen halat.

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Fustolt lazac kremsajttal zsemleben vagy kenyer kozott....yammm!!!! Az en kisfiam magaban is szerette a fustolt lazacot - mostanaban azonban nemhogy halat, de hust sem eszik. 2 ev 9 honapos.
2013. aug. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oh elfelejtettem! Mi nagyon szeretjuk a tonhalat (tuna igaz?) konzervbol leengeded a vizet, jo aprora torod a halhust, voroshagymat nagyon aprora vagsz es izles szerint raksz hozza majonezt. Nagyon fonom koviubival vagy csak siman savanyu ubival nem edes kalacsban. Tudom, hogy igy ez furcsa kombonak hangzik, a ferjem egy kosher boltbol szokta nekunk hozni ...jaj nagyon szeretjuk!

Ha en magam csinalom akkor ugy, ahogy fenn leirtam. Boven szoktam rakni bele majonezt, hogy kremes legyen.

2013. aug. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még1 tonhalkrém: konzerv tonhal lecsepegtetve, hozzá 1 tömlős krémsajt, apróra vágott lilahagyma, só, bors, ha kell még akkor tejföl lazításnak.

Vagy: friss lazacszelet, kivajazott alufóliába berakod, pici só-fehér bors, összecsomagolni batyunak az alufóliát, forró sütőben 10-15 perc alatt megsül. Nem lesz kérge, nagyon puha, mi nagyon szeretjük. Vagy friss lazacszelet simán serpenyőben megsütve só-bors után. Akkor van ropogós része is, a 3,5 éves így szereti jobban :)

2013. aug. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!