Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korában engednétek...

Hány éves korában engednétek gyereketeknek a köldök piercinget?

Figyelt kérdés
jól tanulok és gondoltam anyát ráveszem egy köldók pcre:) kíváncsi vagyok ti milyen korban ajánljátok? jól tanulok,megbízható vagyok..iskolában természetesen takarnám.
2013. aug. 12. 13:27
1 2
 1/15 gabszem ***** válasza:
hát bocsi ,de én nem örülnék neki, ha a lányom bármikor is köldökpiercinget akarna, de ez én vagyok...
2013. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18 evesen. Akkor azt csinal, amit akar - ha van hozza penze, akar koldok piercinget is.
2013. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha nem egy elvadult valaki lenne a lányom, akkor 16 évesen már megengedném. De csak ha suliban nem mutogatja.

Te hány éves vagy?

2013. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16-17 evesen megengednem neki ha nincsennek egyeb problemak vele.
2013. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Minek? Kinek akarja mutogatni? 16 éves koráig legyen csak szépen ruhában mindenki előtt. :) Strandon pedig ne azzal foglalkozzon, hog melyik pasi folyatja a nyálát az ő köldökére.
2013. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 zabmester ***** válasza:

Én 15 évesen csináltattam, igaz, nem kértem rá engedélyt. Egy évvel korábban azt mondták otthon, hogy 16 évesen csináltathatok, gondolom abban reménykedtek, hogy addigra elfelejtem :D De végül is úgy voltak vele a szüleim, hogy a köldök piercing pont egy olyan dolog, amit bármikor el lehet takarni, nem kell szem előtt lennie.

Szóval ha lenne lányom (fiam van), én nem csinálnék belőle ügyet, ha 15-16 évesen köldök piercinget akarna. Tényleg bármikor eltakarható, ha olyan helyen van (mondjuk iskolában), ahol ebből probléma lehet, elvégre nem muszáj haspólóban járkálni. Na meg ha már nem tetszik neki, akkor csak kiveszi és kész. Nekem sincs már meg az enyém, amikor terhes lettem, kivettem, azóta meg nem olyan a hasam, hogy azt bármivel díszíteni akarjam :D Úgyhogy már csak ebből kiindulva is azt mondom, hogy addig viseljen ilyet (már persze ha akar), amíg fiatal és jó az alakja, szép feszes a bőre. Ez is csak olyan, mint egy fülbevaló, csak más helyen van átszúrva a bőr.

2013. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én azt gondolom 16 körül. Ezt tényleg el lehet takarni, bármikor ki lehet venni, szerintem nem gáz, nekem is volt, igaz 18 évesen csináltattam. a fültágító vagy nyelv-, arc- piercingek sokkal rosszabbak.
2013. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18 évesen
2013. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen csináltattam anya engedélye nélkül :) nem rontotta el az életem, nem lettem semmirekellő, nem lettem elzüllött, nem lettem ribänc, nem lettem piercing mániás. Lényegében semmit se változott az életem.


Ha amúgy rendes lány, én megengedném neki gimitől fogva.

2013. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15 és 17 éves korom között 5 pc-t csináltattam, különböző helyekre és engedéllyel. Ma már egy sincs bent és csak a szemöldökömnél látszik picit a helye. Nem változtatta meg amúgy az életem, nem züllöttem le. Szóval a saját gyerekeimnek is engedném középiskolás korukban.
2013. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!