Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kapom meg a gyermekvédel...

Mikor kapom meg a gyermekvédelmi támogatáshoz az első utalványt?

Figyelt kérdés
Már nem először igényeltem meg a gyermekvédelmi támogatást, amihez járt a gyermekétkeztetési és a tankönyvtámogatás. Ezen felül évi kétszer (júniusban és októberben) egy kis pénzbeni juttatás is volt, ami tavaly ősszel már Erzsébet utalványra változott. De idén az utóbbiból még semmit sem kaptam.

2013. aug. 14. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus hónapban fogják küldeni , valószinüleg csak hó végén, a következőt pedig majd novemberben.
2013. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Most már tudom mire számíthatok.
2013. aug. 14. 18:13
 3/3 zabmester ***** válasza:
Nekem olyan is volt már, hogy csak szeptember elején kaptam meg. Szóval bármi lehetséges. De ha emlékeztem nem csal, a másik összeg sem októberben szokott jönni, hanem úgy van elosztva, hogy egyszer nyáron, másodszor télen, szóval olyan december környékén.
2013. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!