Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szedett már valaki norcolut...

Szedett már valaki norcolut tablettát azért, mert szülés /szoptatás után nem akart visszatérni a menstruációja?

Figyelt kérdés
Most kaptam ezt a tabit a dokim azt mondta 5 napig szedjem ami holnap lejár de még semmi jele a mensinek, viszont a dobozban több adag van mint amit mondott. Akkor fog megjönni ha abbahagyom vagy szedés alatt kellene jönnie? Az ünnep miatt pont nem tudom felhívni.
2013. aug. 18. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem szules utan, hanem csak spontan allt le a ciklusom, akkor kaptam. Nem a szedes alatt jon meg, hanem utana es akkor lehet, h csak jo par nap mulva. (mint ahogy a fogigatlonal is...) Sztem kovesd az utasitast es ha abbahagyas utan egy hettel semmi, na akkor raersz szolni...
2013. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az előttem szóló írta . Én is arra kaptam , csak sajnos utána hónapokban sem jött meg . A héten megyek a dokihoz vissza , de remélem nem írja megint ezt a gyógyszert fel , mert én nagyon görcsöltem,nagyon fájt a derekam tőlle.
2013. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem spontán vetélés után nem jött meg három hónapig. öt napig naponta kettőt kellett szednem, egyet reggel, egyet este. és a gyógyszer elfogyása utáni harmadik napon jött meg a menstruációm. Nem görcsöltem, nem volt bőséges, és nem is tartott sokáig, negyedik napra már el is múlt.
2013. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vetélés után nem jött meg még 2 hónappal később sem. Ekkor írta fel a dokim a Norcolutot, amit naponta 2*2-vel szedtem 5 napig. Ahogy abbahagytam a 4. napra jött meg, de én nagyon durván véreztem abban a ciklusban.
2013. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is így kell szedni, csak ez nem volt egyértelmű, hogy mikor kell megjönnie. A derekam nekem is fáj már most, meg tiszta bolond vagyok :) amúgy mivel nem szeretnék már gyerkőcöt amint megjön egyből el kell kezdenem a fogigátlót attól majd rendszeres lesz.
2013. aug. 19. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!