Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rita, Zita vagy Anna? Melyik...

Rita, Zita vagy Anna? Melyik nevet választanátok?

Figyelt kérdés
Melyik a szebb?
2013. aug. 19. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
a 3 lehetséges opció közül az Anna a legjobb
2013. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Anna
2013. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
A három közül az Anna a legjobb.
2013. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Az Anna a legjobb tényleg :)

A Ritának semmi jó becézése :/

(Rita vagyok)

2013. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az Anna hátránya az, hogy az elmúlt 20 évben eléggé felkapott név lett, az előnye az, hogy nehéz hangzású vezetéknevekhez is jól simul. A Zita felejtős akkor ha a vezetéknév S,Sz vagy Cs betűre végződik, mert nem lehet úgy kimondani, hogy ne törjön bele az ember nyelve. A Rita és a Zita közül a Ritából volt/van több. A Zita egy olyan név amiből igazából soha nem volt sok, időnként fel-felbukkant, de soha nem volt túlzottan felkapott.
2013. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Végre három normális név, és nem a szokásos Aisa, Denisza, Lilien, Dinóra, Lusziána, Elina, Adelin, stb.!!! Az Anna a legszebb, de a másik kettő is jó, bár a Ritát tényleg nehéz becézni.
2013. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát amelyik legjobban hangzik a vezetéknévvel. Anna nálunk nagyon sok van, így ez a név nálam már ki is esne, pedig tetszik. A Zita nagyon bejön nekem, a Rita is nagyon tetszik és nem gyakori ( a listánkon volt, de van a családban, ezért nem lett), de kicsit komolyabb, tuti nem lesz belőle mégegy az osztályban. Ha kicsit inkább a ti karakteretekhez próbálnátok elképzelni, talán könnyebb választani. Én ebből a 3 névből a Zitát választanám, második hely a a Ritáé, de kis különbséggel marad csak le :).
2013. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Anna, gyönyörű örök divatú név. 100 éve is az volt és most is az!
2013. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

,Anna....


van 2 kisfiunk, de ha lenne 3.baba és lány lenne akkor Anna lenne az biztos :)

2013. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem a Rita is tetszik : Riti -nek lehet becézni - egyik ismerősöm kislánya is az és annyira édes :)

A Zita is szép : Zitus - ő is van a környezetemben

Az Anna is gyönyörű név, bár elég sok van belőle!

Ha választanom kéne ezek közül a Rita lenne a befutó :)

2013. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!