Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová érdemes költözni kicsi...

Hová érdemes költözni kicsi gyerekekkel? Bp vagy a déli agglomeráció. Esetleg az osztrák határ jöhet szóba (de én attól nagyon félnék)

Figyelt kérdés
Szóval szeretném, ha jó állami ovi és bölcsi valamint ált suli lenne és esetleg támogatnák az odaköltöző fiatalokat/családokat és nem csak a nyugdíjasokat. Vagy normális "felszereltségű" kisváros, vagy nagyobb városhoz nagyon közel lévő falu érdekelne (bicilkizhető távolságban). Ja és legyenek járdák, normális utak esetleg rendesen működő tömegközlekedés ha városról van szó.
2013. aug. 20. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Budaörsöt és Törökbálintot ajánlom.
2013. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Miért félsz a nyugati határszéltől? Mi Győrben lakunk, a család egyik része Mosonmagyaróváron, a másik Sopronban. Itt a közelben nagyon szép falvak vannak, csupa új családi házzal, kiépített biciklis utakkal az egész Szigetközben, határon innen és túl is van munkalehetőség. Én biztosan nem költöznék el innen. Neked milyen félelmeid vannak?
2013. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Délre ne.

Pécsen laktam 10 évig, szóval azt a környéket nem ajánlom!


Most Bp-n vagyok, de sokat voltam a NY-i szélen is. Szerintem oda menjetek.


Mi ki fogunk költözni Ausztriába 1 -2 éven belül mindenképpen.

És nem csak saját érdekből, hanem a gyerkőcnek is jobb lesz ott felnőni.

2013. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félek távol kerülni mindenkitől. Bár most sem lakunk egy városban a szülökkel, de az már borzasztó messze lenne. Itt vannak a barátok, munkahely, minden. Igaz mindkettőnknek olyan munkája van aminek ott is van "kirendeltsége". Csak a külföldi munka miatt (jobb kereset) költöznék oda.
2013. aug. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!