Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jómódban élő anyukák, ti...

Jómódban élő anyukák, ti szoktatok adományozni ruhát, pénzt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En ruhát, játékot, iriszereket adtam, pénzt soha
2013. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pénzt nem szoktam, de élelmiszert, ruhát, játékot igen
2013. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, mint az előző hozzászólók. Ruhákat sokat adtunk már, játékaink még csak most gyűlnek, első babásak vagyunk, de fogunk adni, ha eljön az ideje. Pénzt ritkán adtam hajléktalanoknak, esetleg ételt, italt, de nagyobb adományt még nem adtunk.
2013. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi a fiam bölcsődéjének adtunk pénzt új bútorokra.
2013. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ruhákat igen,azt a környékünkön is el tudom ajándékozni.Pénzt az ovinak rendszeresen.
2013. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ruhákat rendszeresen adományozok konkrét helyekre (a felnőtt ruhákat árvízkor vagy egyéb esetben továbbítjuk, meg Afrikába is küldtem már, a gyerekruhákat viszont csak rászoruló ismerősöknek adom, ill. a koraszülött ruhákat oda fogom adni a helyi koraszülött osztálynak).


Pénzt főleg az egyházunkkal kapcsolatos dolgokra adományozunk, pl. a gyerekek karácsonyára, templomépítésre, stb, meg az egyik helyi állatmenhelynek, ahonnan a cicánk is van.

2013. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi átlagos középosztály vagyunk, szóval nem a legtehetősebbek! De mi a lányom ovijának adunk rengeteg ajándékot, nagyon örültek!
2013. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Èn nagyon-nagyon ritkàn.
2013. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pénzt nem,ki tudja,hogy hol kötne ki. Nem nagyon bízok az emberekben sajnos. Ruhát,játékot,cipőt,élelmiszert viszont igen,szoktunk.
2013. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is azok táborát gyarapítom, akik inkább célzottan adományoznak.

Én is inkább ruhákat, babaholmit, esetleg babatisztálkodási szereket megveszek, becsomagolok stb., játékokat újat vagy használtat (pl. gyerekkórháznak stb.)


Pénzt inkább szervezetnek, akik számomra hitelesek és valóban el tudom fogadni, esetleg valahogyan meggyőződni arról, hogy a kapott támogatást felhasználják és jól használják fel (tehát nem az ügyvezető céges autóját finanszírozom vele), az adóm 1%-át is mindig felajánlom.


Szoktunk önkéntes munkát is végezni, egy-egy intézményt (pl. óvoda stb.) kiválasztani, ott segíteni pl. renoválni, rendezvényt szervezni a gyerekeknek, rászorulóknak stb. vagy állatkerti egyéb kulturális belépőket adni.


Ilyesmi.

Szabad tudni, hogy miért kérdezed?

2013. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!