Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Quelléből szeretnék télre...

Quelléből szeretnék télre rendelni kabátot és sínadrágot. Hogy vannak a méretek?

Figyelt kérdés

80 cm a 11hós fiam. Kétféle méret közül lehet választani: 74/80 és 86/92. nem tudom, emlyiket rendeljem meg. Esetleg ha van valakinek a Quelléből, az meg tudná mondani, mekkorák ezek a ruhák? És mekkorát kellene rendelnem?

ezeket néztem ki:

[link]

vagy:

[link]


2009. okt. 30. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 80 cm-es gyerekre semmiképpen nem rendelnék 74/80-as cuccot!


De kell lennie mérettáblázatnak is.

Igaz, én abban sem bíznék, és amúgy is csak nőni fog, tehát a nagyobbat venném. Tudtommal cserélnek, ha nem jó a méret.


(nekem a második tetszik jobban :))))

2009. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a hozzá kapcsolódó mérettáblázat.

2009. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt nem tudom mekkorák a ruhák, mert én onnan még nem rendeltem!

De azt tudom, hogy 84 cm magas a 17 hónapos kislányom és a 92-es kord kantáros nadrágnál majdnem 6 cm-t kellett felhajtanom és felvarrnom, úgy hogy tudjon benne menni!

Gondolom a télen csak babakocsival fogtok közlekedni akkor a nagyobbat megveheted, de ha járni szeretne és nagy lesz rá, nem tudod felhajtani, nem tudom mit fogsz csinálni!

Gondold át és remélem jönnek nálam hasznosabb válaszadók is, üdv egy 17 hónapos anyuka aki 15 hetes kismama is.

Ja a lányom most kb. 85 cm magas, a 80-as termooverál éppen jó rá, de a 92-es overálba meg teljesen elveszik:(!

2009. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A mérettáblát én is láttam, de ez nem sokat segít. Arra gondoltam, ha valakinek van már hasonló, esetleg ha lemérné nekem amit kapott, hogy hány cm. Mert ezek a máretezések teljesen másmilyenek, attól függően melyik boltban, melyik márkát választom.

Már önállóan sétál a babóm.

2009. okt. 30. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!