Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti melyik neveket becéznétek...

Ti melyik neveket becéznétek Miminek?

Figyelt kérdés

Amiket én tudok: Noémi, Irma, Jemima, Mikolt


Ezek közül az Irma és a Noémi nem igazán tetszik, Mikolt és a Jemima nagyon tetszene, de a Mikolt nem hangzik jól a vezetéknévhez, a Jemima pedig nagyon idegen hangzású félek csúfolnák.


Simán a Mimit nem szeretnénk adni, mert nem marad örökké kisgyerek és legyene gy rendes neve, amivel felnőttként is boldogulni tud.


2013. aug. 24. 11:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

az egyik ismerősömet Mirtill-nek hívták és őt becétük Mimi nek illetve volt egy ovis társam igaz 25 éve már de ő Mirjám volt ő is Mimi..

a Noémit mi Noncsi , Nojcsi-nak becézzük

2013. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Sajnos az M betűvel kezdődő nevek nem igaziak, mert a vezetéknév is M-mel kezdődik és nagyon rövid és olyan nem jól hangzik szerintem:(


Azért köszi a választ

2013. aug. 24. 11:27
 3/24 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, ha a 2 név alliterál, hangozhat az nagyon jól.

Ráadásul szerintem a Mirjam ezerszer szebb, mint a Mikolt vagy a Jemima.

2013. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Emma
2013. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
munkatársam Noémi a kislánya Jázmin és mind a 2őt miminek becézik :)
2013. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Az nem baj, hogy alliterál, de tényleg nagyon rosszul hangzik:) Mirjam amúgy jó név, de nekem egy kreolos sötét kislány jut róla eszembe. A mi babánk pedig nagy eséllyel kis szöszi kék szemű lesz, mint az összes felmenője.


Emma tetszik nagyon:)


Tény, hogy Jemima felé azért húz a szívem, mert babysitterkedtem egy Jemima nevű kislányt, akit nagyon megszerettem és nem tudok elvonatkoztatni tőle. AMúgy ő is Miminek volt sokszor becézve.


A vezeéknévvel amúgy a Noémi hangzik a legjobban.

2013. aug. 24. 11:48
 7/24 anonim ***** válasza:

Barátnőm Noémi, (nekem nagyon tetszik ez a név) és őt így becézik.


Ismerősöm kislánya Milla, és őt is Miminek becézik.

2013. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nálam egyelőre a nyerő a Milla és az Emma. Férjemnek Milla nem tetszik. Most épp dolgozom még 8 percet, jön elém felvetem neki a Millát:)
2013. aug. 24. 11:52
 9/24 anonim ***** válasza:
Míra.
2013. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ismerősöm kislánya Melinda, és Miminek becézi.
2013. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!