Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék játszósátrat...

Hol tudnék játszósátrat venni? Nem akarok disney, meg kalóz sátrat, semmi extrát, csak egy hagyományos, egyszerű, sima házikó alakú sátrat.

Figyelt kérdés
Olyat aminek van ajtaja, ablaka, egy egyszerű piros tetejű minta nélkülit.A neten mindet megnéztem amit találtam, egyik sem egy sima sátor. Tudtok valami olyan helyet ahol kaphatnék? Akár használtan is. Vaterán nem találtam. Végső esetben olyan is lehet amihez alagút is tartozik, de nem disney mintás.
2009. nov. 1. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Katicabogaras mintájúval tele a net. Mi régió játékboltban Debrecenben vettünk, anyagból van vékony, így nem fülled be, kintre-bentre is jó. Sima ház, sárga tetővel, két ablakkal, ajtóval. Öt ezer volt. Bob the builder-es mintájú a fala. így talán megtalálod. A többi nekem is gagyi volt. Meg a nejlon anyagú tiszta üvegházhatás.... Remélem segítettem.
2009. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél!
2009. nov. 1. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs de semmit nem segítettél!

Én is ilyet keresek!De hol van az a csomó katicás?

2009. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Katicásat én sem találtam a neten, viszont szerdán elmegyünk a Regio játékboltba és körbenézünk. Ha gondolod akkor írok neked hogy milyet találtunk, ugyanis nekem vasárnapra kell!
2009. nov. 2. 09:46
 5/10 anonim ***** válasza:
2009. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez nem tetszik a páromnak mert túl színes, hülye minta van rajta és fiúnak nem igazán való. (Bár én szívesen letudnám vele az egész keresést!) Köszi mindenképp
2009. nov. 2. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi, engem megfogott ez a házikó.Szerintem ezt megveszem.:-)
2009. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nyáron kerestem én is. Bocsi, már valóban nem sokat dob a google, de gondolom nincs szezonja. Mikor én kerestem bezzeg állandóan csak a katicás volt mindenhol. Remélem sikerrel jártok.

2009. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz a ház formához, az IKEÁ-ban van sátor,olyan, mint egy iglu, még "jégtégla" minta is van rajta!
2009. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma a Regioba vettünk egyet, ház formájú, olyasmi amit akartunk. 2 ablakkal, ajtóval, és a mintája kerítés balkonládában lévő virágokkal. Szép. Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2009. nov. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!