Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első születésnapra ajándék?

Első születésnapra ajándék?

Figyelt kérdés

Kislányunk szeptemberben lesz egy éves.

Kapaszkodva lépeget és szereti a babáját etetni.

Így hát vettünk neki egy játék babakocsit babával. Sokan a járássegítőt mondták, de én nem tartottam jó ötletnek, úgy gondoltam, hogy ha a lányom szeretné,a célra a kis babakocsi is megfelel.

Viszont szeretnék még mellé valamit adni.

Tanácstalan vagyok, mesekönyve van egy tucat, sütifalója is van, zenélő zongorája is.

Már nem gondolkodunk nagy tételben, olyan 5-6 ezer forint környékén szánunk rá.

Sok kis apróság legyen, vagy egy-két dolog? Mit érdemes?

Köszönöm a tanácsokat :)


2013. aug. 31. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a tanulóasztalkák. Van többféle is. Ezeken van zongora, mindenféle zenélő játékok, készségfejlesztő játékok, stb. (attól függ milyet veszel)
2013. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem, hogy boldog születésnapot neki! :)

Az én kislányom is szeptemberben lesz 1. :)

2013. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ó, köszönjük, a Te drága hercegnődnek is sok boldog születésnapot! :) Hogy elment ez az egy év, igaz? :)


És körülbelül mekkora ez a tanuló asztal? Ki tudja használni sokáig? Csak azért kérdem, mert elég kevés a hely az etetőszék meg a járóka miatt jelenleg :D

2013. aug. 31. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :) Igen, nagyon hamar elment, szinte hihetetlen! :))

Ilyesmire gondoltam:

Ez pl 28 cm magas.

[link]

2013. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogantyús fakirakó,formabedobó, gyöngyfűző (nagy fagolyók, gyümölcs,vagy állat formájúak), kiskonyha, szobában felállítható sátor, medence színes labdákkal, hintaló, nyuszi motor, zsírkréta, hinta (a lakásban is felszerelhető,az ajtófélfára), játék porszívó.

Kb ilyesmikkel játszott a kisfiam 1 évesen. És nagyon szerette is ezeket.:)

2013. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi triciklit vettünk a kislányunk első szülinapjára:)
2013. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a sok hasznos választ :)

Az a gondom, hogy egyrészt már 5-6 ezer forintnál többet nem szeretnék rászánni, mert lassan túlzásba visszük a kiadásokat.

Másik probléma, hogy helyszűkében vagyunk a nappaliban :(

Illetve elkövettünk közösen a családdal egy olyan hibát, hogy nagyon sok játékot már megkapott :( Tehát formabedobós, fakirakós, medence már van. Közben megtaláltam, hogy anyukáméktól tanuló asztalt is kapott már,csak mivel nincsenek meg a lábai, így el is felejtettem, hogy mi az. Anyóséktól kapja a hintát.

Mi elviekben babalegót vettünk volna, de a mamámnál volt legó és egyáltalán nem érdekelte, még csak meg se fogta.

Babázni nagyon szeret, eteti a babát, meg itatja :)

A konyha szett nagyon tetszik, jól eljátszott vele a kisfiad? Mi van egy ilyen szettben?

Ó a tricikli is nagyon jó ötlet, csak nem tudjuk hová tenni :( :(

2013. szept. 1. 05:31
 8/9 anonim válasza:
szerintem vegyél neki olyan beszélő plüssállatot mert azt szeretik a kicsik :d
2013. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kisfiamé egy kb 80 cm magas műanyag kiskonyha. Vannak hozzá edények, és ha a tűzhely gombját megnyomod sistergő hangot ad ki, mint amikor fő az étel. :)

De a kisfiam nem csak a játékkonyhában szeret játszani, hanem az igaziban is sokat segít nekem. Imád sütni, főzni. :)

Lassan 3 éves, de még mindig készít ételeket nekünk a saját konyhájában. :)

2013. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!