Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen keresztnevet választaná...

Milyen keresztnevet választanátok a Kenyeres vezetéknév mellé? Lány és fiú nevek is jöhetnek.

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Dalma, Kinga, Flóra, Tünde, Szabina, Liza, Lilla, Réka, Dorina, Hanga.


Péter, Lénárd, Noel, Tamás, Koppány, Félix, Dominik, Botond, Kristóf, Nimród.

2013. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Én valami rövidet választanék. Ábel, Áron, Máté, Luca, Anna, Lilla.
2013. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Máté és Emma
2013. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a kislánynevek közül rögtön az Anna, Lilla, Erika jutott eszembe- az Erika szerintem nagyon jól menne hozzá.

A kisfiúk közül a Tamás és a Márk.

Én is a rövid, egyszerű, nem idegen hangzású, de nem is valamilyen ősmagyar nevekre szavaznék.

Nem kell feltétlenül ehhez a hagyományosabb vezetéknévhez mindenáron valami "kirívót" keresni.

Pont ezekkel a rövidebb, ismertebb nevekkel lenne kedves és "elegáns" is- a hosszú nevekkel nekem már kicsit erőltetett lenne.


Szép napot.

2013. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Kenyeres Péter nevű ismerősöm, Kenyinek becézik :)


A Lilla tetszik lánynévnek

2013. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Mindenképpen olyan keresztnevet választanék amiben nincs -e betű.

Fiú: Bálint, Olivér, Ákos, Botond, Mihály, Bulcsú,

Lány: Alíz, Anita, Bianka, Borbála, Csilla, Dorina, Viola

2013. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kenyeres Ágnes, Anett, Azmaret, Babett, Bernadett, Csenge, Ditte, Emese, Eszter, Fatime, Henriett, Ivett, Jáhel, Juliette (Zsüliet), Kármen, Kincső, Lelle, Lotte, Mercédesz, Mirabel, Nefelejcs, Ninett, Odett, Penelopé, Ráchel, Sumire, Szerénke, Violett, Tünde, Zsanett, Zselyke...


Kenyeres Ábel, Albert, Benedek, Benett, Csepel, Dénes, Elek, Endre, Ferenc, Gábriel, Győző, Herkules, Imre, Ince, Kelemen, Kende, Lehel, Marcell, Noel, Norbert, Oleg, Péter, Róbert, Szilveszter, Valter...

2013. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A lányom Anna Eszter :)Tesónak szeretnék nevet választani, de nehéz lesz.

A férjem is kenyi meg kenyér (ha ismerős hívja telefonon). Amikor megszületett a lányunk akkor ő volt a "kis cipó" csak, hogy családban maradjon :D

2013. szept. 3. 21:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Marcell lett :)
2015. jan. 1. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!