Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Krisztina...

Mi a véleményetek a Krisztina névről? Ezt a nevet szánjuk a picinek.

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

ha ezt a nevet már kiválasztottátok,akkor nem szabad feltenni itt ilyen kérdéseket,mert lehet,hogy nem olyan választ kapsz amilyet szeretnél,és ez el fog kedvetleníteni..


de ha őszinte válasz vársz akkor: jó,mert nem gyakori mostanság,nem valami ismeretlen külföldi név.

viszont számomra egy kicsit "kemény" a "Kr" kezdés miatt

2013. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves Első, köszönöm! :) Elkedvetleníteni egy válasz sem tudna, kislány korom óta így szeretném nevezni a lányomat. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, legyen az akár negatív, akár pozitív.
2013. szept. 8. 11:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik, szerintem jó választás, ha egyszer lányom lesz, biztosan esélyes lesz nála ez a név!:)

Külföldön is ki tudják mondani, itthon is ismert, szóval tökéletes. Nekem tetszik, hogy hosszabb.

Hogy fogjátok becézni? Kriszti vagy Kriszta? (Nekem az első tetszik.)

Jó egészséget!:)

2013. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Végre egy normális név, és nem a mai divatnak megfelelő "nevek".

Nekem is Krisztina az egyik lányom.

2013. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy másoknak is tetszik. :) Mindenképpen a Kriszti becézési formára gondoltunk.
2013. szept. 8. 11:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem Krisztinának hívnak:) Én szeretem, és tényleg külföldön is ismert név. Én nem szeretem a Kriszta becézést, a Kriszti az jó:)
2013. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép név, és külön öröm, hogy nem a mai divatnevekből választottatok.
2013. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de a Kriszta formája nem. Boldog babavárást :)
2013. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik.
2013. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép név. Mostanában annyira megy a tucatnévadás...végre egy régebbi, de mégis szép nevet látok adni. :) Kriszti becézése tettszik nekem.
2013. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!