Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd akinek...

Van olyan ismerősöd akinek halt már meg kisbabája vagy kisgyereke? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Terhesség 24. hetétől érdekelne.
2013. szept. 13. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beteg volt a baba és 8 hónapban halva született.
2013. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerős, csak velem együtt feküdt a kórházban. Míg én kivizsgálás miatt feküdtem 3 napig addig a mellettem lévő nőnek aki 7-8 hónapos terhes volt, megindították a szülést.

Kiderült, hogy a baba koponyája, jobban mondva a csak a fél koponyája nem fejlődött ki. Ahogy mondta: nincs a babának arccsontozata. Vagyis nincs állkapcsa, orrnyerge,pofacsontja. Mivel életképtelen lesz, így nem várnak 1-2 hónapot, hanem megindítják.. Nagyon sajnáltam a nőt, mert 2 napig adták az infúziót hogy beinduljon a szülése, és amikor nem indult be, visszatolták a szobába, hogy, majd másnap újra megpróbálják..Szegény egész éjszaka sírt..

2013. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen távoli ismerős.Átlagos terhesség,szülés közben a baba nyakára tekeredett a köldökzsinór és megfojtotta.
2013. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Távoli ismerős: az utolsó héten meghalt a baba. Egyszerűen nem mozgott, onnan derült ki. Meg kellett szülni.

Volt osztálytársam: 4 éves gyerek, autóbaleset.


Viszont van pozitív példám is: egy ismerősömnek azt mondták, vetesse el, mert nyitott gerinccel fog születni. Nem tette. A kislány egészséges, mint a makk.

2013. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
baràtnőm mindkét gyerkőce.àtlagos terhesség ès szülês utàn szìvproblèma miatt.1 hetet èltek kb.több gyerkőcöt nem vàllal.
2013. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerősömnek, hanem nekem... Öt hónapos korában halt meg a kisbabám, összetett fejlődési rendellenessége volt. De láttam csodát is, időre halva született babát, akinek a testét lehűtötték, és így sikerült megmenteni az életét. Hihetetlen, de megúszta maradandó károsodás nélkül.

Miért érdekelnek Téged ezek a szörnyűségek?

2013. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rokonságban egy 7 hónapos baba örökre "elaludt", hirtelen csecsemőhalál. De tényleg, miért érdekelnek ezek a dolgok?
2013. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Off: nagyon bánom, hogy elolvastam a válaszokat. Azóta is ezek járnak a fejemben, főleg az "örökre elaludt a 7 hónapos"... Azt hiszem én nem élném túl, ha ilyen történne a kisfiammal :((.
2013. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm 10 hós babájának elsorvadt a tüdeje a sok láztól mert sokszor volt tüdőgyulladása.
2013. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A testvérem hat babáját is elvesztette.. Az első babája 30.hétre született és 11 naposan kapott egy kétoldali agyvérzést, sajnos őt már nem tudták megmenteni. A második terhessége a 28.héten ért véget, a baba szíve egyik napról a másikra leállt, nem tudni miért. A harmadik "baba" 3 évesen halt meg autóbalesetben. A negyedik babája 6 hónaposan halt meg hirtelen bölcsőhalál következtében. Az ötödik kicsi lány 2 évesen ment el közülünk, leukémiás volt. Ezután teljesen feladták a reményt, és véletlenül esett teherbe, a baba makk egészséges volt, a terhesség is komplikációmentes, a szülés alatt sem volt gond, a baba mégsem vett levegőt, és azóta sem kaptak válaszokat. Ez 4 éve történt, tragikus.. De azóta van egy 14 hónapos gyönyörű "nagy"lányuk:)
2014. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!