Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha két lehetőséged lenne, mit...

Ha két lehetőséged lenne, mit választanál?

Figyelt kérdés
Lehet 2-3-4 gyereked, de egész életedben nyomorognál vagy nem születhet gyereked, viszont sok pénzed lenne, nem szenvednél hiányt soha semmiben?
2013. szept. 15. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyerek mindenképp és ha bármilyen munkát elvallalnek, hogy Ne nyomorban éljünk! Pénzért kaphatsz luxust de azt az igaz szeretetet amit a gyermekektől kapsz azt pénzért nem tudod megvenni! Van 2lanyom semmilyen luxus életért gazdagsagert nem csinálnam vissza!
2013. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmi értelme a kérdésnek az ember elég ritkán szül 4 ikreket, de még ha igen akkor sem él ilyen szélsőségek között.
2013. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attòl függ,hogy az a nyomor,mennyire nyomor. Mert ha màr oly annyira,hogy enni sincs mit,akkor biztos hogy nem vállalnék gyereket. Ha azt jelenti,hogy nem vagyunk eleresztve,de a szükséges dolgokat megtudjuk venni,akkor szülnék babát. Én nem tudom elképzelni az életemet gyermek nélkül (22 hetes kismama vagyok). Ha full gazdag lennék,akkor is lenne gyerekem!
2013. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Senki nem beszélt 4es ikrekről :D
2013. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább ne legyen gyerekem. Nem lennek olyan önző, hogy nyomorb gyereket vállaljak.
2013. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5tel értek egyet. Plisz kérdés, hogy saját nem lehet, vagy egyáltalán, AZ örökbefogadás is opció.
2013. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez két véglet. Nem kell a semmire 4-et vállalni. De számomra gyerek nélkül nincs értelme, az élet része, hogy anya legyek. Ha nem lehet gyerekem, akkor örökbefogadok (volt idő, amikor úgy álltak hozzá az orvosok, hogy nem lehet, ezért tudom mondani ilyen biztosan). A pénz meg csak pénz. Jön és megy. De boldoggá nem tesz, meg nem ölel, szeretni nem szeret. Csak tárgy, hideg és teljesen felesleges egy szinten túl. Egy gyereket vállalnék akkor is, ha nem sok pénzem lenne, és boldogságban felnevelném.
2013. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés, mert mondjuk 2 gyerek vállalása nem dönt nyomorba egy gazdag családot. Az emberek általában nem 4-el kezdik. Ha valakinek túl sok anyagi lemondással jár 3-4, az vállaljon 1-2-t. Már ha akar. De ha eleve nem akar gyereket, akkor ne azzal a kifogással jöjjön, hogy nyomorba döntené a gyerekvállalás, mert ez hülyeség.
2013. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg picit értelmetlen a kérdés, mert ha valaki nyomorban él, akkor nem fog 4 gyermeket vállalni. Legalábbis én nem vállalnék 4 gyermeket, ha már eleve nyomorban élek. De ha mondjuk úgy szól a kérdés, hogy 4 gyerekkel kerülnék olyan helyzetbe, hogy se ruhára, se ételre, fűtésre, vízre nem futja ( tehát a gyerekek születése után adódna ilyen helyzet ) és az ilyen helyzet meg a gyermek nélküli gazdagság, akkor a másodikat választanám. És nem a gazdagság miatt, hanem, hogy a gyermekeim ne éhezzenek és fázzanak.
2013. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne legyen gyerekem.

Nem csak magam miatt, de én szegény családban nőttem fel, sokszor fáztunk télen, nem igazán volt mit enni, szóval... ezt nem kívánnám egy gyereknek se, nemhogy többnek.

2013. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!