Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ezekhez a lány...

Mit szóltok ezekhez a lány nevekhez? Nektek melyik tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Aliz, Abigél, Adél, Daniella, Fanni, Fruzsina, Jázmin, Laura


Molnár a vezetéknév. :)


2013. szept. 26. 11:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem az Adél a legszebb. Egyedül a Fanni nem tetszik egyebkent - nem szeretem a becenév tipusú keresztneveket.
2013. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A favorit az Abigél, Adél és a Fruzsina, de a többi is tetszik....
2013. szept. 26. 11:36
 3/27 anonim ***** válasza:

szerintem jók, nagyjából mind passzolnak a családnévhez is.

nekem legcukibb a Molnár Fanni vagy Fruzsina vagy Daniella, legkevésbé a Molnár Adél, Alíz tetszik,pedig önmagukban a legkedvesebb neveim közé tartoznak, de a családnévhez szerintem kevésbé passzolnak.

2013. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Én is az Adélra szavazok. Molnár Adél. Jó név!
2013. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Adél, Jázmin:)
2013. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Molnár Abigél gyönyörű!!!! :-)
2013. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem a Fanni tetszik legjobban a Molnárhoz, egyébként meg az Abigél.
2013. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Szerintem a Daniella szép név nekem is az a nevem :) és Dancsinak szoktak becézni. Bár ha én választhanék Zéliát adnék a kislányomnak :)
2013. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Az ilyen név választásnál mindig eszembe jut egy megtörtént eset: Idős, 80 éves mamit Gyöngyinek hívtak, és amikor (gondolom szomszéd) gyerekek azt mondták neki, hogy: Gyöngyike néni, és szegény egyáltalán nem nézett ki olyan gyöngyikésnek, szóval inkább tűnt a megszólítás humorosnak, gúnyolódósnak, mint kedvesnek.

Szóval amikor nevet választunk a gyermeknek, ne csak azt nézzük, hogy nekünk ma melyik név tetszik, gondoljuk bele abba is, amikor már túl lesz egy bizonyos koron, akkor hogyan fog passzolni az a név az ő akkori korához, személyiségéhez, egyéniségéhez.

2013. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Abigél!! :)


Kedvencem, de fiaim születtek. :)

2013. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!