Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik személyi igazolvány...

Létezik személyi igazolvány babák számára?

Figyelt kérdés
Szeretnénk Ausztriába utazni és azt olvastam, hogy nem szükséges útlevelet csináltatni (EU-s országba) (14 hónapos a kislányom), hanem elég, ha személyit csináltatunk neki. Ez valóban így van? Ha igen, mennyibe kerül?

2013. szept. 26. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, és ingyen van. 3 évig érvényes.
2013. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem válaszolóhoz...ingyenes,3 évig érvényes,és a születésétől kiváltható.3 gyerekes
2013. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14 éves korig ingyenesen megcsinálják,ill. hosszabítják.(egy évesen csináltattuk,és azota meg is lett hosszabbítva innen tudom.) ugyanolyan mint egy felnött személyi.
2013. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ma már kisbaba is kaphat személyi igazolványt, nincs már az, hogy csak annak lehet aki 14 éves vagy el múlt 14. 14 év előtt ha akarsz csináltatsz ha nem nem, 14 évesen viszont már kötelező.
2013. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így van, és ingyenes.

Időben csináltasd meg, nehogy az indulás időpontjáig ne érkezzen meg.

2013. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Sőt kell is, ha külföldre mentek.

Előtte kb 1 hónappal csináltasd,mert 3 hét kb mire kiküldik!

Ingyenes. Mi most csináltattunk 8 hónaposnak, mert mentünk Horváto-ba, 3 hét alatt jött meg, 2016-ig érvényes. :)

2013. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy előttem már leírták. Annyit tennék hozzá, hogy ha sürgős, akkor kérheted úgy is, hogy személyesen átveszed Bp-en a Központi Okmányirodában, így a leggyorsabb. Nekünk így nem volt még egy hét sem.
2013. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megyünk és csináltatjuk!:-)
2013. szept. 27. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!