Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akkor is igényelhetek gázártám...

Akkor is igényelhetek gázártámogatást, ha központifűtéses a lakásunk és nem gázzal fűtűnk?

Figyelt kérdés

nagycsaládosok vagyunk, szoc. rászorulók,

átalányt fizetünk gázra 1800Ft/hó


2013. szept. 30. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra az 1800 forintra mégis, milyen támogatást akarsz? A támogatást megkapod a központi fűtésre.
2013. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"A támogatást megkapod a központi fűtésre."


ezek szerint a központi fűtés gázzal történik?

bocsi, de most költöztünk ide és nem vagyok még képben.

2013. szept. 30. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:

A gázártámogatásnak az a lényege,hogy aki gázzal fűt,kevesebbet fizessen! Tehát Te nem kapod kézbe azt az összeget!

1800 ft lópikula! kb ennyi fogy el a főzéssel. Az én 5300 ft -os gázpalackom 2 hónapig bírja! én is rászoruló lennék,4 gyerekkel! ... érted,ugye?

2013. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a közp.fütés már nem lesz lópikula!!!

gázár- és központifűtés támogatásnak hívják

2013. okt. 9. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj be a hivatalba, kérj egy tájékoztatót, igénylőlapot...ezeken rajta kéne lennie, hogy ki és milyen feltételekkel igényelheti. De egyszerűen meg is kérdezheted, ott biztos, hogy tudnak segíteni! ( gázra biztos nem, de központi támogatásra, lehet, hogy pályázhatsz)
2013. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem jár_(
2013. okt. 15. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!