Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokadik mit veszel a gyereknek...

Sokadik mit veszel a gyereknek karácsonyra kérdés?

Figyelt kérdés
Mit veszel 1,5 fiúnak,és 5 éves lánynak karácsonyra?
2013. okt. 8. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 6 éves múlt áprilisban , imádja a puzzle . legózni is nagyon szeret. imád rajzolni festeni.

Kreatív hobby játákok az én kislányom nagyon elvan vele és imádja :).

2013. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kislányunk 4,5 éves. Ő éjjeliszekrényt kap, éjjeli lámpával. Jó ideje ezt szeretné már, rendszeresen mondogatja.

A kisfiúnk karácsonykor lesz 1,5 éves. Imádja az autókat. Egy ennyi időseknek, kisebbeknek való WADER autópályát néztem ki neki, vagy MegaBloks építőt.

2013. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2,4,6 éves lányok vannak és egy 8 hónapos fiú. A csajoknak könnyű- már tavaly is volt egy nagy közös ajándék,akkor egy játék konyha,és személyre szabottan egy-egy kisebb ajándék is volt,egy-egy ilyen gyűrűs barbi szerű,az egyik játékbolt honlapján néztem ki- gyűrűként is használható,és le lehet szedni a babát-elég kicsi- és játszani vele :-) Oda meg vissza voltak tőle!! Mindenkinek mutogatták mit kaptak :-)

Idén egy mikrofonra gondoltam,kísérő apróságnak pedig hullahopp karika- erre vágyik a két nagyobb- rajztáblára a kisebb lánynak,valami zörgő,villogó játékra a fiúcskának.

1,5 éves még éppen nem volt tavaly Karikor a lányom,Ő akkor zenélős csigát kapott,imádta :-)


A nagyom most kapott egy laptopot (első laptopom) és imádja,le sem akarja tenni. :-)

2013. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még csak 17 hónapos lesz a lányom karácsonykor, de a keresztfiaim 3 és 5 évesek. Mi micsoda?- könyveket kapnak, imádják és ezt: [link]


Amúgy tök jó ez az oldal, sok jó játék van rajta, hátha beugrik valami. A fakopáncs.hu is szuper- amit már linkelt az egyik válaszoló.

2013. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!