Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nemetorszagba bebiszittert...

Viktoria1978 kérdése:

Nemetorszagba bebiszittert keresek Jo ötlet 15 honapos kisfiamat bebiszitterre hagyni?

Figyelt kérdés
Erdekelne vkit?

2013. okt. 9. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
jó ötlet-e? ezt nektek kell tudni. Gondolom nem jókedvetekben döntötök igy hanem mert muszáj vissza menned dolgozni. Én csak akkor mennék vissza dolgozni ennyi idős gyerek melől ha nagyon muszáj lenne. Egyébkétn sokan alkalmaznak baby sittert főleg külföldön ahol nincs 3 évig gyes.
2013. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erröl van szo, hogy lejar a gyesem februarban. Nagyon gondolkodok rajta, hogy mi legyen. A ferjem azt mondja nem fontos visszamennem dolgozni, de, ha nem teszem, akkor egy par dolog elmarad. Bölcsibe semmi penzert nem adom. Mondom nagyon jar az agyam. Amugy nem gondolok egesz napos munkara, nagyon szeretem a kisfiam, az en kis szememfenye.
2013. okt. 9. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan hol keresel helyileg ?Hogy jó ötlet e azt nem tudom! Az enyém volt bölcsibe itt N.o és teljesen rendben volt!
2013. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Pforzheimben keresek. Bölcsödebe nem szivesen vinnem. Ugy tudom ha fogadok bebiszittert ittlakassal, teljes ellatassal, havi 260 eurot kell fizetnem. Ez ok, csak kellene vki megbizhato, aki szereti a gyerekeket. Haztartast nem kell vezetnie, hetköznap napi 8 ora csak a gyerek.
2013. okt. 13. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Stuttgart ott van mellettetek ott néz körül! Havi 260euroert szerintem nem talalsz babysittert legalábbis itt benntlakas nélkül 13-16euro óránként! Majdhogynem a legjobb megoldás ha Magyarországon talalnal vkit aki külföldre akar menni! 1ok olcsóbb 2 ok lehet van ismerős aki elvallalna 3ok ha a pici nem beszél németül vagy nem érti akkor az anyanyelven tudna kommunikalni!Ujsagban us adhatsz fel hirdetest hogy napi 8oraban dajkat keresel és vagy ajánlása legyen vagy erre irányuló végzettsége! 3as voltam
2013. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aupairworld . net -en nézz körül,esetleg

(egy au pair)

2013. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. okt. 16. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!