Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság oly drágák a meseköny...

Manapság oly drágák a mesekönyvek, pedig fontosak, értékesek, mit szólnátok egy olyan oldalhoz, ahol olcsóbban lehetne hozzájutni kedvenc könyveitekhez, ill. lehetne cserélnetek másokkal?

Figyelt kérdés
Kedves Szülők, ill. mindenki, akinek fontosak a gyermekek tőletek szeretnék kérdezni!Mindenképp csak jó minőségre gondolok. Köszönöm előre is a válaszotokat ez sokat jelentene nekem! Üdv

2013. okt. 11. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyszeru otlet. En csak a kis tepkedoktol feltenem a konyveket....

Mi kulfoldon elunk es cserelgetjuk egymas kozott nemcsak a konyveket, de a jatekok egy reszet is a magyar anyukakkal.

2013. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is a napokban vadásztam mesekönyves oldalakat, mert szerintem ennél fontosabb "játék" nincs. Nem hiszem, hogy az a jó mesekönyv, amit több ezerért lehet megvenni. Viszont csak angol nyelvű használt mesekönyv boltot találtam, de még nem néztem végig mindent, természetesen.

[link]


Az első babánk nemsokára megérkezik, és legalább 2-t szeretnénk még, ezért fontosnak tartanám, ha lenne egy ilyen oldal vagy közösség, ahol mesekönyvekhez juthatnánk, csere-berében vagy alacsonyabb áron, mint a boltban.

2013. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó kérdés. De nem csak a mesekönyvek, hanem MINDEN könyv terén.

Olyan iszonyat drágák a könyvek, és csodálkoznak, hogy nem olvasnak a "mai fiatalok" ?

2013. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem rossz ötlet, de ezért van többek között a könyvtár. Onnan bármikor, bármit be lehet szerezni. Ha a gyereknek nem tetszik, csak visszaviszem, és egy forintomba nem került a dolog.
2013. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Könyvtárosként írom, hogy én nem szívesen hozok haza könyvtári mesekönyvet... Akik kiviszik, nem vigyáznak rá, sok könyv összefirkálva, szétszakítva, gyanús foltokkal tarkítva kerül vissza, ezeket nem szívesen viszem haza. Emellett szívesen vásárolok mesekönyvet, csak valóban rossz, hogy nagyon drágák... Szóval nekem egy ilyen oldal nagyon bejönne. :)
2013. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az Alexandrában például hónapokig volt 40-70% -os kedvezmények. 3000Ft-os könyvet vettem meg 1000-ért.

Ettől függetlenül jó ötlet, csak a postaköltség miatt elég drága lenne.

2013. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötletnek tartom, főleg azért mert a férjemmel könyvmolyok vagyunk, és erre tanítjuk a fiunkat is. Saját könyvtárra hajtunk, szóval lenne helye a sok-sok mesekönyvnek. Főleg, hogy ennél értékesebb tárgyat is nem tudok elképzelni.
2013. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vannak könyvcserélős oldalak:

www.rukkola.hu

www.moly.hu (ennek ugyan nem ez az elsődleges célja, de lehet olcsón venni és cserélni is, magánszemélyekkel)

2013. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt van pl. a Bambi. Több cserélhető és már 400 Ft-ért megvehető példány is van:

[link]

2013. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi lelkesítő mondatokat, hozzászólásokat, ötleteket. Örülök, hogy van a könyvekre igény, szintén nagy könyvmoly vagyok és úgy látom érdemes tovább gondolnom az ötletemet. Várom még a hozzászólásokat, kritikákat, véleményeket és amint alakul az ötletem jelzem én is azokat. Minden eddigi gondolat hasznos volt számomra.
2013. okt. 11. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!