Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik bolti joghurtot veszite...

Melyik bolti joghurtot veszitek a gyerekeknek? Melyiket tartjátok jónak?

Figyelt kérdés
És most csak és kizárólag bolti joghurtról beszéljünk. Később leírom mi vetette fel bennem a kérdést.
2013. okt. 17. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Natúr joghurtokat és keverek bele gyümölcsöt, vagy jogobella (light).
2013. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

sajnos én fiam csak az ivójoghurtot issza meg,kanállal nem hajlandó joghurtot enni.Én a cserpesét veszem(venném sűrűbben ha enné)

Ivó joghurtól meg most találtam tök jót, a Lidl-ben lehet kapni,olyan kiszerelésben van mint az actimel,csak nincs benne semmi aroma meg zselatin meg mitudomén,tök jó!

2013. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

attól függ, mekkora gyereknek... :)

egy babának csak hazai terméket (riska, cserpes...) vagy sajátmárkásból olyat, amin feltüntetik a gyártót

2013. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A Cserpes az egyedüli, amiben megbízom, abból az ízesítettet is nyugodt szívvel adom a lányomnak...bár annyira ő sem szereti a joghurtot sajnos, addig ette főleg, amíg pépeseket evett, azóta jobban szeret rágni, úgyhogy minden ilyesmi kiesik...

Minden terméke kiváló egyébként is, a túrórudi isteni :)

2013. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az enyém nem eszi a darabosat,így a Nap mint Nap danone-osat vesszük,az epres és krémes,mindenki szereti és olcsó is.
2013. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jogobellát és Cserpes joghurtot, de azt annyira nem szeretem, mert túl nagy kiszerelés. Ennyit nem eszik meg a fiam, én meg utálom a joghurtot, ahhoz pedig nagyon drága, hogy kidobáljam.
2013. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pennyben kapható natúr Sissy joghurtot szoktam venni, ízesítettet sosem adok neki, mi sem eszünk olyat.
2013. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jogobella,Cserpes és mostanában rákattant a Lidl-ös kétkamrásra.(2,5 éves,de igazából kezdetektől ezeket kapja)
2013. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A kérdés a következő miatt merült fel bennem. Egyik közeli ismerősömmel beszélgettünk, neki is kisgyerekei vannak. Szóba jöttek az ételek és ekkor mondta, hogy ő csakis a jó minőségű danone-t veszi a gyerekeknek. Mert jó is és olcsó is némelyik. Valahol én mindig is bojkottáltam ezt a terméket, egyáltalán nem tartom jó minőségűnek (de ez csak az én véleményem az összetevőket olvasva), ízre nem rossz az igaz. Ő annyira kihangsúlyozta a jó minőség szóösszetételt, mintha már én csinálnám rosszul. Persze nem foglalkoztam vele, mindenki a saját belátása szerint teszi a dolgait. De nem értek vele egyet, kíváncsi voltam mások miket vásárolnak.

Egyébként én is előnyben részesítem a natúr joghurt+gyümölcs, és a cserpest. Bár ez utóbbi nehezen beszerezhető nálunk sajnos. De még én is imádom.

Hagy kérdezzem meg, aki ezt veszi, mennyiért jut hozzá?

2013. okt. 17. 17:35
 10/18 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Ha jól emlékszem 230 Ft körül van. Én ezt azért túlzásnak tartom.
2013. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!