Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismama mehet gyógyfürdőbe,...

Kismama mehet gyógyfürdőbe, vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
19 hkm vagyok és nagyon vágynék egy kis lazulásra. Minden rendben velünk,soha eddig semmi komplikáció nem merült fel. Gyönyörűen fejlődik a baba. Időnként a terhesség előtt jártunk gyógyfürdőbe,de nem töltöttem soha sok időt a vízben. Ha odafigyelek,akkor mehet? Hátfájáson kívül és a baba mozgásán kivűl semmit nem érzek a terhességemből. Jól vagyunk.

2013. okt. 20. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. okt. 20. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvosodat kérdezd meg. Én gyógyfürdőbe nem mennék, mert általában azért gyógyfürdő , mert gyógyulni járnak oda az emberek ebből következik, hogy a víz amibe bele mész abba "beteg" emberek fürdenek ráadásul abban a 36-38 fokos vízben a bacik még inkább tudnak szaporodni, szóval én kerülném a gyógyfürdőt. Ha orvos engedi és tudtok olyan helyet ahol biztosan nagyon figyelnek a víz tisztaságra akkor fürdőbe mehettek. Sajnos vége a nyárnak, mert a nyílt vizek számomra az egyetlen amibe bátran be mertem menni. Én nem mennék fürdőbe, de az orvosok azért megszokták engedni ha zártak a méhszájak.
2013. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én terhességem előtt gyakran jártam gyógyfürdőbe, de azalatt nem mentem. Nem mertem kockáztatni. A forró víz sem szerencsés, de én inkább a fertőzésektől féltem.
2013. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem szabad menni termál vizbe. Inkább menj el egy kismama masszázsra az is nagyon jól ellazit.
2013. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem a doki kifejezetten eltiltott tőle! Azt mondta egyrészt a fertőzésveszély miatt, másrészt pedig a túl meleg víz elindíthatja a "szülést"- vetélést, ki hol tart. Nem tudom ez utóbbi tényleg igaz e, de nem mertem kockáztatni..
2013. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy a fertőzés veszély az ilyen gyógyfürdőkben, és a víz melege sem tesz jót. Viszont úszni elszokták engedni a kismamákat sima medencébe, de én ott is félnék a fertőzésektől. Ha zártak a méhszájak akkor a fertőzés nem jut fel a babához, csak te leszel pl. gombás tőle, de nem éri meg kockáztatni szerintem.
2013. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából a fertőzésektől félek én is,semmi mástól,mert zárt vagyok,legalább is nem mondta doki,hogy nem lennék az. Akkor pihengetek a nappaliban a nagy ágyikón,akkor nem ér baj minket. :)
2013. okt. 21. 19:10
 9/9 fcsenike ***** válasza:
Nem szabad!
2013. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!