Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Nivea baby soft&creme...

A Nivea baby soft&creme (világoskék) vagy a pure&fresh (sötétkék) törlőkendőnek jobb az illata? Nem tudom megszagolni a boltba mivel kettes csomagban kaphatóak ami plusz zacsiban van. Amúgy simán felbontanám és megszagolnám.

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Képes lennél felbontani és ha nem tetszik otthagyni?

Na az ilyenek miatt van minden százszor becsomagolva.

2013. okt. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Szo szerint azt akartam irni, mint az elso - gaz vagy..
2013. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen képes lennék! Úgy csináltok mintha ti még soha semmit nem szagoltatok volna meg egy boltban. Ugyanmár!

Se öblítőt, se tusfürdőt semmit nem vennék meg úgy mielőtt nem szagolom meg.

Semmi baja nincs tőle egy visszazárható törlőkendőnek.

2013. okt. 22. 08:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért egy öblítő teljesen más, de nem fogom megmagyarázni, hogy miért.
2013. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De gondolom te sem veszel meg egy olyan törlőkendőt, amit más már felbontott.
2013. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem azért van százszor becsomagolva mert megszagolják, hanem mert csak dupla csomagban kapható! Minden dupla-tripla meg quatro kendő csomagban van...
2013. okt. 22. 09:01
 7/14 A kérdező kommentje:
:-)
2013. okt. 22. 09:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Huh, tényleg nagyon gáz vagy kérdező.

Egyébként nálunk lehet kapni sima, egyes csomagolásban, sőt, van belőle ilyen pici, 20 darabos verzió is. Lehet, hogy azért, mert nálunk eszébe nem jutna senkinek felbontani a boltban?

Amúgy szerintem soft-nak van jobb illata. (bár azért az is elég gáz, hogy babakozmetikumot kizárólag illat alapján választasz)

2013. okt. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szerintem sokkal gázabb 5:42-kor a neten észt osztani, mint megszagolni egy törlőkendőt a boltban :-D

Ezenkívül milyen szempont alapján válasszak törlőkendőt, ha egyszer még 5 hét múlva születik a babám? De tényleg írd meg mert kíváncsi vagyok!

Biztos fél év múlva már kívülről fogom tudni az összes illatát, anyagát stb. de most ez van. Összetevők alapján néztem, semmi különbség a johnsons, pampers, gabi meg a hasonlók közt amik illatosítottak.

Ja és köszi! Akkor softot veszek! Amúgy is a nivea szimpibb mint a többi.

2013. okt. 23. 10:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek főleg nem illat alapján kéne választani. Vagyis de, illatmenteset, tartósítószermenteset és lehetőleg minél kevesebb vegyszert tartalmazót kell használni. A Pampers Sensitive például ilyen.

Illatos kozmetikumokat fél év alatti babánál el kellene felejteni.

2013. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!