Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha van rá kereted megvennéd...

Ha van rá kereted megvennéd mind a hatot? My little pony 2013-as meséjének "emberfigurái". (link)

Figyelt kérdés

[link]

Most néztem a Tescóban, a lányomat alig bírtam elrángatni onnan. Szívem szerint mindet megvenném neki karácsonyra, de nem kis összegről van szó.


2013. okt. 22. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor sem venném meg, ha bőven tellene rá, 1-2 db elég lesz karácsonyra. Kaphat még Mikuláskor, szülinap, névnap húsvét stb.
2013. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor úgy szoktam, hogy kap tőlünk, kap mamától, nagybácsiéktól, stb.
2013. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind a hatot tuti nem szerintem felesleges, na meg van már egy rakat barbie otthon, de én is szeretnék a lányoknak egyet egyet, mert kész felüdülés a sima babák után :)
2013. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó, neked tetszik, és valószínűleg a gyerekednek is fog, akkor ne minket kérdezz, hanem nosza, vedd meg. Addig még van időd eldönteni, hogy mikor adod oda őket. Mikulás, karácsony, stb....
2013. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!