Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Libero klubkód beváltásnál...

Libero klubkód beváltásnál miket szoktál rendelni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 13:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki nem vesz Libero pelenkát a babájának?
2013. okt. 27. 14:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Tejpépet rendelek, az éri meg a legjobban
2013. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor mit. Általában valami játékot. Sokszor van úgy, hogy csak pár hétig elérhető valamilyen játék, akkor rendelek. Lett így Playmobilos kirakónk, Lamaze játékunk, építőkockánk. Legutóbb rengeteg Zewa zsepit rendeltem. Sajna szükség is van rá.
2013. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Kerekítő könyveket rendeltem, bábokat, úszópelenkát, kulacsot. Most is van már sok pontom, kéne ismét rendelni. :)
2013. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Habfürdőt, kenőcsöt, úti törlőkendőt rendeltem eddig a nagyobb fiamnak.

Januárban születik a második babánk, a legutóbbi rendelésnél fele pontért lehetett Libero márkás dolgokat rendelni, kértem pelenkázó alátétet, törlőkendőt, fürdetőt.

2013. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár még nem született meg, van már itthon libero. Mi ez a klubkod? Nem hallottam még róla
2013. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

re6: [link]

Itt regisztrálsz és a pelus csomagok belsejében lévő kódot feltöltöd, pontokat kapsz. A csomagolás méretének megfelelően (nagy csomagért több pont jár). Aztán beváltod ajándékokra.

2013. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi!
2013. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!