Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik Gyerekvédelmis a jó?...

Ajisa kérdése:

Melyik Gyerekvédelmis a jó? Bővebben lent-->

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnénk párommal nevelőszülőséget vállalni és ebben szeretném a segitségetek kérni, hogy melyik Gyeremekvédelmis központot válaszuk, mert annyi félét olvastam jót és rosszat is hogy most már teljesen elbizonytalanottunk. Hajdú-Bihar megyében lakunk. Légyszives aki már ezen végig ment kérem irja le a menetét gondolok itt tanfolyamra, kiadásra, a gyerekeket mennyi idő után kapta. Nagyon nagy segitség lenne ez számunkra. Köszönöm!!

2013. okt. 28. 06:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki félre értené nem a gyerekek kihozatala felől bizonytalanodtunk el hanem az intézetek hozzá állása miatt. Irok egy példát: A napokban olvastam hogy egy párhoz kimentek helyzetszemlére a tegyesztől és mondták h addig nem is kezdheti el a tanfolyamot mig át nem alakitják a lakást (nekünk is át kelle 2 szobánkat) és lerakták minden rendben ment mig nem fél éve már várták őket mindig hitegetve voltak h holnap hoznak stb. és végül nem kaptak azt irták h kötelezni akarták az ujbóli tanfolyam letételére és teljesen adósságba verték magukat és hatalmas csalódás érte a szivüket és mi nem szeretnénk igy járni mert mi nagyon szertnénk segiteni rajtuk!
2013. okt. 28. 06:28
 2/2 anonim ***** válasza:
keress olyanokat, akik a környéketeken nevelőszülők, és kérd ki a véleményüket. Sajnos mi így nem fogjuk tudni, ha csak nem találsz épp egy olyan embert, aki ott dolgozik, vagy ebben van benne. Én amúgy egy baranyai családsegítő és gyermekjóléti szolgálatnál dolgozom, de innen sajnos nem tudok okosat mondani...
2013. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!