Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akinek nem jot be a...

Anyukák, akinek nem jot be a Mirena, miért nem? Mit használtatok helyette? Mivel védekeztetek? Hüvelygyűrűt ajánlanátok? 35N

Figyelt kérdés
Több gyermeket nem szeretnénk.
2013. okt. 28. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A Mirenáról nem tudok nyilatkozni, sosem használtam, viszont már kb. 5 éve hüvelygyűrűt használok, szülés után is ehhez tértem vissza. Nekem bevált, megbízható, kényelmes.
2013. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Mirenát én sem ismerem, szülés utàn injekciót választottam, a dokim azt mondta hogy biztosabban véd mint a gyógyszer, szoptatás alatt is használható, 3 havonta kell egyszer mennem szurira. Hüvelygyűrű 80kg alatt használható, 83 vagyok igy azt nem lehetett.
2013. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A hüvelygyűrű nincs súlyhoz kötve, miért is lenne? Direkt elolvastam most a tájékoztatóját is, de szó sincs semmilyen 80 kg-os súlyhatárról.
2013. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom akkor az én orvosom miért mondta, múlt héten voltam nála a 6 hetes kontrollon, engem is meglepett ezért választottam a szurit.
2013. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Furcsa.
2013. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Első,


Van rossz tapasztalatod is a gyűrvel kapcsoaltban? Hüvelygyulladás, migrén..... gyerekek elött Tri-regolt szedtem ezek mind voltak akkor nekem, most viszont nem szeretnék tablettázni de olyan sokat olvastam, hogy a gyűrű meg lecsuszott elveszett stb. Egy szült nőnek azért már nem olyan a hüvelyizma mint egy gyermektelen nőnek. Köszi a válaszokat.

2013. okt. 28. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmilyen rossz tapasztalatom nincs. Soha nem csúszott ki, az általad felsoroltak közül semmit nem tapasztaltam. Én szeretem, bár az igaz, hogy drága kissé.
2013. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én Mirenat használok...igaz csak másfél hónapja :)

Azért döntöttem ennél mert ez volt az utolsó lehetőségem,minden mást kipróbáltam,eddig oké vele minden és ha tényleg úgy lesz h ha beáll és meg se jön 5 évig az meg még csúcs is lesz :D

2013. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!