Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elfelejtettem bevenni 1 szem...

Elfelejtettem bevenni 1 szem fogazásgátlót, mit tegyek? Nem akarok második babát!

Figyelt kérdés

Kedd este voltunk együtt a férjemmel, megszakítás nélkül, aznap este még bevettem a gyógyszert, tegnap (szerdán) elfelejtettem, most reggel vettem csak be.

1 évben egyszer fordul elő velem ilyen, nagyon mérges vagyok magamra!

A kislányom 15 hós, a fogamzásgátló abbahagyása után azonnal megfogant!

Mit tehetnék? Szerintetek nagy esély van a babára? Még nem szeretnék kistesót!


2013. nov. 7. 07:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még 3 szem tabletta van, utána kéne megjönnie.
2013. nov. 7. 07:57
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem kicsi a valószínüsége :) de ha izgulsz 2 hét mulva csinálj egy tesztet az meg fog nyugtatni :)
2013. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha biztosra szeretnél menni, vegyél be egy esemény utáni tablettát!
2013. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, elvileg szerdán kellene megjönnie, ha akkor nem jön...

Nagyon félek...!:(

2013. nov. 7. 08:04
 5/16 anonim ***** válasza:
ha 12 órán belül vagy a bevétellel, akkor még nincs gond. Ha többet, akkor ne szedd be a többit se, várd meg a vérzést, kezd el a köv. levéllel, de a köv. hónapban védekezzetek máshogy is.
2013. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, nem volt szükségem még esemény utáni tablettára, ezért alig tudok róla valamit. Mondanátok róla pár szót? Csak délután tudnám megvenni, kedd este voltunk együtt, nem késtem el vele? Milyen mellékhatásai vannak?
2013. nov. 7. 08:06
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerdán kb 17:00 körül kellett volna bevennem, ma reggel már bevettem 7:00kor.
2013. nov. 7. 08:07
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként az esemény utáni tabletta vényköteles?
2013. nov. 7. 08:10
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, az esemény utáni tabletta vényköteles. De szerintem ne vedd be, nekem azt mondta egy nőgyógyász, hogy fogamzásgátló szedése mellett teljesen összezavarja a hormonháztartást. Inkább ezt tenném: szedd tovább, mintha mise történt volna, és kezdd el az újabb csomagot is, ahogy kellene tovább, de védekezzetek másképp (óvszer) nem a mostani, hanem az azutáni megvonásos vérzésig. Tehát kb egy hónapig kiegészítő védekezés! Szerintem így nem lesz gond.

2013. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok jártas a témában, ezért kérdezem, hogy úgy miért nem jó, hogy beszedem még ezt a 3 db tabit( vasárnap az utolsót) és megvárom, hogy megjöjjön? Mert ha megtermékenyültem akkor úgysem jön meg, ha meg nem akkor nem kavarnék be és megjönne a szokott időben.

Bocsi, csak tényleg nem értek hozzá! :)

Szerintetek felhívjam a nőgyógyászomat vagy az nagyon ciki?

2013. nov. 7. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!