Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy szülő el...

Szerintetek egy szülő el tudja valaha fogadni a gyereke halálát?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam egy kérdést, amiben egy anyuka ír arról, hogy négy éve egy balesetben meghalt a kisfia amiért a párját okolja.

Szerintetek fájdalmában mondd ilyet az anyuka vagy tényleg igaza van?


2013. nov. 14. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs igaza neki. Balaesetek mindig tortennek. A kerdesben senki nem hibas. Az is lehet, hogy ha a parja nem engedi el a gyereket, anyuka neki esik hogy hogy lehet ilyen gonosz. A multat megvaltoztatni nem lehet.


A veszteseget pedig el kell fogadni. Nyilvan nem elfelejteni, de elfogadni. Ha egyedul nem megy, akkor szakember segitseget kerni.

2013. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs igaza, de teljesen érthető a reakciója. Nem hiszem, hogy fel lehet dolgozni egy közeli hozzátartozó halálát, pláne nem egy gyerekét.
2013. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, szerintem.
2013. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol van ez a kérdés?
2013. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy gyermek halálát nem lehet feldolgozni. Ilyenkor kitépnek egy darabot a szívedből, ami soha nem tud beforrni. Lehetsz boldog, de az a tátongó űr mindig ott marad.

Baleset? De milyen? Nyilván nem mindegy, hogy volt-e köze hozzá a párjának...

2013. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fízbefulladt a kisfiú. Nem tudom belinkelni de a családi kapcsolatok kategóriában van.
2013. nov. 14. 10:52
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha okot talál, úgy talán könnyebb, mint ha azt kellene elfogadni, hogy véletlen volt. Szerintem nincs igaza, de meg tudom érteni.
2013. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de szerintem joggal okolja a férjet. 5 éves gyereket kiskamaszokra bízni, sötétben?
2013. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem vagyok benne,nem tudom a fő kérdésre a választ.-Nagyon nehéz lehet úgy élni,hogy túléltük a gyermekünket.... Biztos bele rokkannék a gyászba...


Fájdalom ide,fájdalom oda,igen igaza van az anyukának,elolvastam a belinkelt kérdést (a válaszokra nem mentem le) és mélyen felháborít,hogy hogy lehet egy apuka ennyire felelőtlen,hogy egy 5 éves kisgyermeket két kiskamasszal engedi el,ráadásul a sötétben!

Még nappal is megfontolandó.... Bár egy 5 éves gyereket ekkora lurkókkal csak a lakásban mernék hagyni,azt nem merném engedni,hogy elmenjenek,mert ugye soha nem lehet tudni,még fényes nappal is elcsaphatják az úton az embert... Balesetek mindig voltak és mindig lesznek- Egy ismerősünk autóban vitte a fiait,egy kis utcában voltak,amikor egy (állítólag ittas) sofőr egy nagyobb munkagéppel rájuk "ejtette" a munkagép "lapátját"- nem tudom mi a neve,Párom mesélte még évekkel ezelőtt,hogy történt-Ő is hallomásból tudja. A két gyermek meghalt,a szülők nem tudom mennyire tudtak túl lépni ezen,egy biztos,több gyermekük nem született- hogy egészség ügyi okok miatt,vagy a gyerekek halála annyira megviselte hogy többet ezért nem mernek/akarnak bevállalni,nem tudom.

2013. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!