Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen folyékony...

Anyukák! Milyen folyékony mosószerrel mossátok az éktelenül koszos gyerekruhákat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami nagyon koszos, netán foltos, mosás előtt ultradermes vízbe áztatom, ez kihoz minden foltot, sokkal jobb, mint bármelyik folttisztító. Tomi gélt használok, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
2013. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szintén Tomi gél,és a foltot vizezem,és Vanish szappannal bedörzsölöm,vagy Ariel Professional foly. folttisztítóval.

Egyik ruhája sem foltos,19 hónapos lesz:)

2013. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elsősorban mosógépet cseréltem mert rájöttem, hogy egy semmit nem érő Samsung mosógépem van amit két éve vettem újonnan, nagyon drágán, az első évbe garancia alatt 4-szer javították, nem mosott tisztán mintha kisem mosott volna, nagyon pecsétesek voltak a ruhák, használtan vettem egy kitűnő állapotú Bosch Maxx mosógépet 5,5 kg, szuper gyönyörű tisztán most, minden gyerekruhánk foltmentes nem kellenek többé foltisztítók, minden mosóporral teljesen tisztán mos kipróbáltam, de én megszoktam szeretem a folyékony osztrák Arielt, nagyon jó az illata így ezzel mosok.
2013. nov. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok gyors mosáson 40 fokon mosok és minden patyolat tiszta! :)
2013. nov. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a folyékony mosószerek, próbáltam már sokat, de igazából egyikkel sem lettek patyolat tiszták a ruhák. Én mosóport használok (Persil), ezzel teljesen meg vagyok elégedve. Makacs foltokra Vanish szappant, vagy Ariel Professional-t használok még pluszba. Ha kézzel kell kiöblíteni valamit (mondjuk nem koszos, csak "szagos"), akkor arra a Tomi gélt használom.
2013. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!