Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez az etetőszék tetszik...

Ez az etetőszék tetszik neked? Megvennéd? Linkkel!

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 18. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit nem ér mint amennyibe kerül.
2013. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, az elsővel egyetértek.
2013. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyenünk van.

Csupán annyi hogy nem CHICCO márka

Baba star és 10.000 forintért vettem újan

Jah..annyi hogy nincs kereke.amúgy minden stimmel

2013. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A funkcióját tekintve megvennéd? Tudom, hogy sokan nem adnának ennyit ki egy etetőszékért, de én szeretem a minőségi dolgokat. És három vagy négy gyereket szeretnénk.
2013. nov. 18. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, és tetszenek a funkciói, de hogy ennyi pénzt nem adnék érte, az tuti. :) De nyilván ez pénztárca-függő.

A fiam 1,5 évesen már nem akart etetőszékbe ülni...

2013. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én is szeretem a minőségi dolgokat, pénz is van, mégsem venném meg, mert valóban nem ér ennyit, és ne hidd, hogy kibír 3-4 gyereket. Egyszerűen elöregszik az anyag. Természetesen nem a fém.

Viszont egy ötlet: ha nem vagy nagyon belezúgva, akkor válassz olyat, aminek van hintafunkciója.

Most hirtelen nem találtam újat, de biztosan gyártanak most is. Nekünk Peg Perego Prima Pappa Rocker van.

2013. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Találtam egyet: [link]
2013. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tetszik a linkelt etetőszék is! Csak uniszex színben kéne, mert most kislányom van egyenlőre, de kisfiú is lehet majd...
2013. nov. 18. 21:20
 9/11 anonim ***** válasza:
ennyit szerintem sem ér nekünk ilyen Hauckunk van, [link] 2,5év intenzív használat után annyi baja van,h költözésnél kiszakítottuk a huzatát hátul..18.000-ért vettem a Brendonban...Ha megint vennem kéne,újra ezt venném,bár sokan félnek tőle,h nem műanyag,hanem textil a huzat,de baromi jól mosódik,és nem repedezik úgy meg,mint a műanyag huzatúak..
2013. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Én megvenném, főleg, ha több gyermeket terveztek. Nekünk egy peg perego prima papa etetőszékünk van, amit a sógornőméktől kaptunk. Kibírta az ő két gyerekét, és a mi három gyerekünket. 15 éves darab, és néhány esztétikai hibától eltekintve remekül használható.

[link]

Valami ilyesmi.

2013. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!