Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kimek mikor mondtátok el hogy...

Kimek mikor mondtátok el hogy terhességetek?

Figyelt kérdés

Apanak, szülőknek, baràtoknak, ismerősöknek...

Mindenki örült?


2013. nov. 19. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
A férjemnek ahogy pozitív lett a teszt, a szüleimnek 3 napra rá, barátoknak, ismerősöknek 12. héttől. Tervezett baba volt, 1 éves házasok voltunk, tehát mindenki örült.
2013. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnél, mivel már rég próbálkoztunk azonnal mindenkinek, hiszen mindenki azzal kezdte amikor beszéltünk, hogy: Na, baba?? Ez bevallom, roppant bosszantó volt. El is határoztam, hogy a kistesó projektről tuti nem fogok szólni. :-)


A másodiknál, kizárólag a férjemnek mondtam el a teszt után, mindenki másnál vártunk a 12. hétig.

2013. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én először a legjobb barátnőmnek mondtam el, utána pedig a legjobb barátomnak.A férjem csak a harmadik volt aki megtudta, mert dolgozott és nem akartam telefonban...:P Ezen kívül még az anyukámnak mondtam, plusz a főnökömnek. Mindenki más csak a 12. hét után tudta meg...:)
2013. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm pont akkor jött, amikor teszteltem, így ő volt az első. Utána a párom, neki csak a telefonban tudtam mivel hetelős munkája van. Utána anyukám volt.
2013. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocsànat javítom a kèrdèst:Kinek, mikor mondtàtok el a terhességetek?

Köszönöm az eddigi vàlaszokat!

2013. nov. 19. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem volt tervezve,párom rögtön a teszt után anyukámnaka dokim mondta el 4 hetesen,aki ezután azon nyafogott,hogy nem tudta meg hamarabb???, apukámnak és anyóséknak 10 hetesen.Megfogadtam ,hogy a kistesónál páromon kívül mindenki csak a 12. hét után tudja meg és kész.
2013. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nalunk kvazi a ferjem hamarabb tudta,mint en, ugyanis a tesztet, ahogy elkeszitettem (lepisiltem) hirtelen raneztem, lattam,hogy negativ, ezert egybol ki is adtam az ajton a ferjemnek, hogy nezegesse ,mert en nem birom a stresszt.

O mar latta kint 1 perc mulva,hogy pozitiv. :) Ez 1 hete volt, a csaladnak ,baratoknak a 12. hettol fogjuk elmondani.:)januarban

2013. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fèrjemnek aznap, nem terveztük szòval elsőre nem kitörő öröm volt....az inkàbb a 18. hèt körül volt a 4d uh utàn...mindenki màsnak szìvhang utàn kb 7. hèten..örültek...
2013. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Férjemnek rögtön a pozitív teszt után, a szülőknek még aznap (pont születésnapot ünnepeltünk, ez volt az "ajándék"), a főnökömnek a következő héten. Az anyósomnak a szívhang után. A kollégáknál nyílt titok volt, sejtették, mert állítólag nagyon megváltoztam :) hivatalosan a 10. héten mondtam el. A barátoknak, ismerősöknek meg 12. hét után. Szerettem volna minél tovább várni, de nem tudtunk :)
2013. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a fèrjemnek rögtön,anyunak irtam smst,ahogy a fèrjemnek elmondtam.a nagyszülöknek ès anyosnak aposnak a tiz hetes ultrahangkor.a baràtoknak a 13hetes ultrahangkor,mert màr volt egy vetèlèsem ès nem akartam elöre mindenkinek megmondani.anyosomon kivül mindenki jol fogadta.19 hkm
2014. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!