Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lupilu (Lidl sajátmárka)...

Lupilu (Lidl sajátmárka) ruhákkal elégedett vagy?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Pizsit vettünk most, tök jót, harisnyákat is. Nem vitatom, hogy nincs ennél jobb, de a célnak teljesen megfelel. Mondjuk azt, hogy megéri az árát.
2013. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt írtam volna, mint felettem :)
2013. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretem őket, nekem sosem volt panaszom rájuk.
2013. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

van, amit szeretek (gatyó, pulcsi, kbát

de pl bodyt vagy harisnyát nem vennék, 5 mosás után használhatatlanra tágul.

2013. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-2 van, ami jo, de altalaban nem tul jo a minosege. Vagy epp kisebb vagy nagyobb az atlagmeretezesnel. Sokszor a varras arrebb csuszik a mosas utan, ez gyakori a nem jo minosegu ruhaknal. De vannak jo harisnyak pl. De vettem ugyis, hogy nagyon hosszu volt, kozben a derekanal meg osszenyomta a gyerek hasat. Nem igazan jon be. Sem az aldi. Pl. az Auchan sajat gyerekruhai is hasonlo kategoria, most vettem 4 evesnek valo pizsit es meg a 2,5 evesre is epphogy jo.
2013. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, én teljesen, elég jó az áruk is (hát ha még akciós, akkor meg pláne) nincs vele baj - mondjuk én 56, 68-as méretűeket használtam csak Lupiluból eddig, nagyobb ruhákkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni :)
2013. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sötét ruhák (kék, zöld) nálam nagyon engedik a színüket.
2013. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem. mikor még volt Cora, ott ezt a márkát vettem. bodyból volt olyan ami dupla patentos volt, tehát 2 méretre lehetett állítani, hónapokig azt hordta, sőt a 92-98-ast gyakorlatilag 1 évig, nem nyúlt ki, nem kopott meg, pedig összesen 9db volt, tehát gyakran mostam :)

bugyiból is bevásároltam, 2 éve azt hordja (szintén a 98ast, pedig már 114es a mérete), azok picit megnyúltak, viszont így nem nőtte ki :D jó az anyaga :)

pizsi és pólói is vannak, de már nincs cora, így nem lesz több ilyen ruhája, pedig szerettem, én meg voltam elégedve vele :)

2013. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam 3,5 éves, sínadrágot, kantáros overálszerű esőnadrágot, polár béléses meleg téli dzsekit és sapkát is vettünk már ott, nagyon szeretjük, szerintem ezek jó minőségű darabok és ár/érték arányban is nagyon jók, nem pont a legolcsóbbak, de bírják a strapát, mosást és még jól is néznek ki.

Szerintem ezek semmivel nem rosszabbak, mint a C&A vagy H&M vagy cherokee (tesco) márkák.

Apróbb dolgok közül csak zoknit vettem, annak jó volt a mérete, gumírozása, nem göbösödött vagy szakadt ki gyorsan- nem volt vele semmi baj.

Szép napot.

2013. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!