Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy miért nincs kibékülve a lányom az egyik ovónőjével?

Figyelt kérdés

3 éves kislányom szeptember óta ovis.

Amikor ez az ovónő van reggel,akkor üvöltve megy be a csoportba és másnap már nem is akar menni :(Itthon csak annyit mond,hogy nem szereti és nem akar vele játszani.

A másik ovónővel is pityereg reggel,de csak addig tart ameddig bemegy,vagy nem is sír.

Nem tudom,hogy derítsem ki,hogy mi az ami miatt nem szereti az egyik ovónőt.


2013. nov. 25. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mintha a mi tortenetunket olvasnam...

Ugyanigy voltunk, kicsivel elobb, mint 3 eves korban. Uhhh "hires" ovi, tok "meno" hely, sok foglalkozas meg minden... Aha. (1,5 eves koratol jart bolcsibe, 2. nap mar ott aludt, hihetetlen jo hely volt, egeszseges kajak, ott foztek, hazi dolgokbol volt minden. Szoval a beilleszkedesevel egyaltalan nem volt gond!!!)

Az oviban eroltettek, hogy maradjak ott vele egy hetig, amig beszokik. Hiaba mondtam, hogy nem kell, nem lesz jo... Nah nagy okosok, nekem lett igazam. Utana mar nem akart elengedni. Az ovonok semmivel sem foglalkoztak, csak a kormukkel, hajukkal, idegbetegek voltak, mert jart a kicsikhez (??!!) egy 5 (!) eves autista gyerek.

A lanyom rettegett a reggelektol, ra sem ismertem, annyira uvoltott, mikor bementunk!!! Mikor az apjat nem akarta elengedni, mondtuk, hogy "jo, akkor gyerunk haza!" (Fel oraja uvolto gyerek es dumcsizgato ovonok ) erre beszol az egyik: "ezt nem igy kene megoldani"

Nah a parom leorditotta: "nem a te feladatod lenne elvenni es foglalkozni vele??!!" Nagy megszeppenes, puffogas, elvette es kizart minket.

Este mondta a lanyom, hogy meg a kezet is elverte ovoneni.

Nah onnantol kezdve nem vittuk. 2 hetig nyomorgott szerencsetlen lany abban az oviban.

Szeptemberben mentunk be egy masik oviba, ahol mondtak, mar keso jelentkezni, nincs hely, de varjunk meg, szoktak visszamondani. 2 het mulva hivtak!!! Azota odajar a lanyunk, imadja.

Kerdezz ra valahogy rafinaltan, tuti mond valamit!

Ha nem, en akkor is elhoznam, ha megtehetnem, mert sokkal jobb egy vigyorgo gyereket otthagyni az oviban... :) de az is lehet hogy az az ovono jobban fegyelmezi esetleg es nem tetszik a kicsinek...

2013. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos csak ez az egy ovi van a faluban,így az oviváltás kizárva :(

Nem tudom mit tehetnék,már kezdek teljesen tönkremenni idegileg,mert egész nap ezen jár az agyam.

Akárhogy kérdezem a lányomat csak annyit mond,hogy nem szereti és nem akar játszani vele :(

2013. nov. 26. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg a többi anyukával nem próbáltál meg beszélni? Lehet, hogy Ők tudják hogy mi a baj.

Vagy még a szerepjáték alatt lehet sok mindent kideríteni a gyerekektől. Csak Te akkor ügye ne az anyuka legyél, hanem egy plüsst fogj meg és azzal beszélgessen a lányod.

2013. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!