Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valamelyikőtök gyerekének...

Van valamelyikőtök gyerekének Tefal szuperséfkonyhája? Megéri 33ezer ft-ért?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a választ!
2013. nov. 26. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányaimnak Smoby Loft van, és nagyon szeretik. Nagyjából egy kategória a szuperséffel.
2013. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ejha!

Nagyon szuperül néz ki, elég sok darabból is áll. Ha van megfelelő helyetek ennek a játéknak, és nem gáz az ára nektek, akkor rajta!

2013. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első gyerek,és még szeretnék legalább egyet,és úgy gondolkodtam,hogy ketten is játszhatnak majd vele.Azt olvastam róla strapabíró is.
2013. nov. 26. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

A Tefal is Smoby termék. Hát én annyit tudok mondani a Loftról, hogy a kisebbik lányom (most 18 hónapos) konkrétan rajta szokott állni a kinyitott, szögben álló sütőajtón és még nem szakadt le :) Kitépi a csapot a helyéről, leszakítja az akasztókat, amire az edényeket, egyebeket lehet akasztani, letépi a hűtő ajtaját és mindet vissza tudom rakni (bár minek?) a helyére úgy, ahogy eredetileg volt.

2013. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,igen tetszenek a Smoby termékek kicsit az ára miatt bizonytalanodtam el,de rengeteg minden jár hozzá és egyik webáruházban csak 33 ezer,nem 40.
2013. nov. 26. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyi pénzt ki akarsz adni egy játékra??? Nem bántásból, de ez horror összeg egy műanyag konyhára. Én tavaly Vateráztam az enyémnek szülinapjára, és mérföldekkel olcsóbban lehet venni, akár újat is! Szerintem nézz szét ott is először...
2013. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem sok pláne,hogy a nagymamák is beszállnak,és jó minőségű.Vaterán megnéztem a legtöbb kisebb konyha újonnan olcsóbb,mint ott használtan,és az újak is drágábbak,mint ez.
2013. nov. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!