Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felnötté tehetem magam gyámhat...

Solyom123 kérdése:

Felnötté tehetem magam gyámhatóság által?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem is olyan sokára apuka leszek! 17vagyok és a fiam február 4ére van kiirva! Nos az a lényeg hogy nem vehetem a nevemre a kisfiam mivel nem vagyok nagy korú! Anyum ebben az egyben nem járul hozzá hogy aláirja de másba igen! a kérdésem az hogy nagykorúvá tehetem magam gyámhatóság által ha nagyon akarom a nevemre venni? mert halottam ilyenről!

Légyszi normális válaszokat!



2013. nov. 28. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt senkinek nincs ilyen tapasztalata, kérdezd meg a gyámhatóságot, az a tuti, amit ők mondanak.
2013. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És mégis miből élnétek meg nagykorúsítás után?

Mert ugye azt is tudod,hogy nagykorúként már egy fillért nemkötelező nekik rátok költeni. 3 élnétek 25 ezer gyes meg 13 ezer családiból?

2013. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondtam hogy normális válszokat nem? és akkor mi van? 18 leszek elöbb utob és????? akkor már nem kell rám költeni semmit vagy mi van???? osszad az észt máshol.. nálad lehet hogy az van hogy 18 év után repülsz vagy repülnek a fiaid otthonrol vagy tudom is én de itt nem az megy ;)
2013. nov. 28. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Drágaságom, ez 2 normális válasz volt, egy kérdés, hogy tudod-e, hogy mi történik a nagykorúsítás után.

Te vagy az, aki nem tudsz normális válaszra, kérdésre normálisan reagálni!

Itt nem 17 éves kis nyikhajok válaszolnak neked, hanem felnőtt, tapasztalt emberek, méghozzá jóindulattal!

2013. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel az illetékes gyámhivatalt (keress rá a neten, hogy hol van a lakhelyetek szerinti) és ott pontosan meg tudják mondani.

Vagy beszélhetsz először a védőnőddel.

2013. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!