Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titánia, Brünhilda, Elvíra,...

Titánia, Brünhilda, Elvíra, Drizella, Antonella, Daniella, Adél, Lenke, Szilvita, Pilár, Hanna, Fanni, Frida, Teodóra nevekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utsó 4 elmegy, a többi egyáltalán nem tetszik.
2013. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a Hanna és a Fanni tetszik, de ezt a két nevet rengetegen adják mostanában.
2013. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Adél, Fanni, Frida tetszik, a többi nem szép, a legtöbb olyan wannabe-arisztokratás.
2013. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
5 év letöltendővel büntetném azt a szülőt, aki Brünhildának nevezi el a lányát! Ennyire nem lehet gonosz egy anya!
2013. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Whitzerai ***** válasza:
32%
Gondold át, hogy ami nevet adsz a gyereknek, azzal kell az életét leélnie... Aranyos ám az oviban meg az isiben a Fannika meg a többi, de felnőttként ilyen névvel? A Hanna az egyetlen értelmes a felsoroltakból...
2013. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Titánia---a titánium vagy a Titanic jut róla eszemb.. szóval kizárt

Brünhilda-szinte mintha böfögnél

Elvíra-van egy ilyen kiadó

Drizella-túl kemény a hangzása

Antonella-Anton, antilop, külföldies nagyon

Adél--Ady Endre

Daniella- Nem tudom ki találta ki, hogy legyen fiú és lánynév páros, de a legbutább nevek azok, amik úgy lettek direktbe, hogy legyen már párja

Lenke-egy aranyos öreg néni

Szilvita-először azt hittem Szilvia...mintha azt mondanád, szalvéta

Pilár-tartó oszlop...

Hanna, aranyos talán már adnám is, ha nem lenne

Fanni-lányom neve:D Tudom, hogy tömegnév, de nálunk ennek a névnek története van, egyébként két neve van a lányomnak, és egyedül nekünk Fanni, mások a másik nevén szólítják

Frida-ez csak símán csúnya

Teodóra--na ez is egy direkt páros-Teodór-Teodóra--na mindkettővel jól mellé fogott az alkotó, amúgy meg az ásványvíz jut róla eszembe.

2013. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Oh te jo eg!! Oszinten buntetni akarod a meg nem szuletett gyermekedet?
2013. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ezek közül nekem az Adél tetszik a legjobban, a Fanni és a Hanna se rossz, csak nagyon tucatnevek mostanában. A többi nem igazán tetszik, mondjuk Daniella, Lenke, Frida még talán, a többit semmiképp nem adnám a gyerekemnek.
2013. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csinálom én is úgy mint az egyik másik válaszoló. :D

Titánia - Kirí az átlagtól, de nem rossz.

Brünhilda - Szegényt szrrá cikiznék egy ilyen névvel, ráadásul egy kislány igen hülyén néz ki, hogy "Brünhii gyere csak kislányom!". Nem jó.

Elvira - Nekem speciel tetszik. Rövid, nem túl gyakori, karakteres, és még a MÁV menetrendnek is ez a neve. :D

Drizella - Nagyon külföldies hangzású, és ki se lehet mondani.

Antonella - Külföldies, és hülyén hangzik.

Daniella - Ez csak szimplán olyan, mintha Danika felvenné anyu ruháit, és mostantól Daniellaként kellene szólítani.

Adél - Nekem tetszik ez a név. Aranyos, nem annyira nagyon gyakori.

Lenke - Sokan mondhatják, hogy nyanyás, de szerintem aranyos. És, a Lenke nénik is voltak egyszer gyerekek, nem? :D

Szilvita - Ha már ezt akarod, akkor inkább Szilvia, mert ez így nagyon furcsa. Egyedi, de furcsa.

Pilár - Az a baj, hogy én először vezetéknévnek hinném, aztán rákérdeznék, hogy fiú, vagy lány? :D Annyira nemtelen.

Hanna - Szép név, szép név, az a baj, hogy tucat.

Fanni - Nem különösebben tetszik de nem is rémes.

Frida - Ugyan az mint a Fanni.

Teodóra - Nekem is az ásványvíz jutna róla a eszembe. :D Viszont igen érdekes név, nem megszokott, csajos, és különleges. Nekem tetszik. :D

2013. dec. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Daniella, Hanna, Fanni tetszik, többi nem.
2013. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!