Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » DM Együtt a babákért kampányba...

DM Együtt a babákért kampányban szoktál adakozni 50 pontot? Ha igen, miért? Ha nem, miért? 50 pont=1 heti pelenka egy szegény családnak. (Pampers sleep & play).

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, mert nem vásárolok annyit hogy gyorsan összejöjjön 50 pontom, és ha összegyűlt, akkor kiváltom a kuponfüzetet, mert nekem is szükségem van a kedvezményre.
2013. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én eddig erről mégcsak nem is hallottam.
2013. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ÉN sem hallottam erről !

A kuponfüzetet én postán kapom,de semmi szórólap vagy cikk nem volt erről rajta

Vagy csak én nem figyeltem

2013. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Két okból döntöttem úgy, hogy nem fogom igénybe venni. Az egyik problémám ezekkel az akciókkal, hogy nem tudom ellenőrizni, hogy eljut-e a valóban rászorulókhoz az adomány. Van a közvetlen környezetemben olyan, akinek jól jön a segítség és szoktam is nekik adni: szülésnapra, karácsonyra.


A másik gondom, hogy az én gyerekem sem hord ilyen drága pelenkát, hanem a nagyobb láncok sajátmárkásából kerestem olyat, ami jó.

2013. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont azokból az okokból nem,amit 4-es ír!

Amúgy meg szerintem amúgy is nevetséges, hogy 300 ft 1 pont!

szeretem a DM sajátmárkás pelust,ezt szoktam venni fiamnak,de csak az 50 ponttal járó kuponnal...most már csak 12 pontom van,teljes áron nem veszek ott pelenkát,és mivel nagyon mást sem veszek ott(nagyon drága)így nem tudom mikorra gyűlik össze megint 50 pont...

2013. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából nekem is az a bajom ezzel, hogy nem vagyok biztos benne, hogy jó helyre kerül. Fõleg, hogy a múltkor láttam, hogy pl. a védõnõi szolgálattól kik toltak ki egy hatalmas zsák cuccot...

Ennek ellenére egyszer már láttam ezt a pontgyüjtést, adtam is volna szívesen, mert sok pontom van, csak már sajnos lemaradtam róla.

Szóval nekem is elég vegyes érzéseim vanna kezekkel az adományozásokkal kapcsolatban, de azért ennyit szívesen adnék, akár több pontot is, mert nekem tényleg sok van.

2013. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, mert nincs annyi pontom, hogy be tudjam rá váltani. Ha van véletlenül 50 pontom, akkor kiváltom az 50 pontos füzetet, hogy olcsóbban tudjam megvenni a saját márkás pelusukat, de ennyi. Ha lenne miből adományozni pontot, akkor nyilván adnék is belőle. Így inkább a kinőtt ruhákat szoktam a rászorulókhoz eljuttatni.
2013. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tegnap váltottam be a pontjaimból 1 ilyen kuponra. Másra úgy sem használnám a pontjaimat, így meg még jót is teszek valakivel (már ha tényleg oda eljut..).

Egyébként ajándékba kaptam érte egy 25%-os Lenor kupont :)

2013. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokat vásárolok ott, szoktam adni erre 50 pontot

Most pl olyan oblitohoz kaptam cserébe kedvezmény kupont, amit amúgyis vennék

2014. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!